Moduliniai paviljonai

Skaityti daugiau
18 000,00 €
Atsiimkite iš sandėlio
Pristatymas per 1-2 d.d.
Paviljono plotas: Galima derinti, Neribojamas
Paviljono konstrukcija: Anoduotas aliuminio profilis, Cinkuotas plienas
Savybės: Pritaikyta profesionaliam komerciniam naudojimui.
18 000,00 €
Atsiimkite iš sandėlio
Pristatymas per 1-2 d.d.
Paviljono plotas: Galima derinti, Neribojamas
Paviljono konstrukcija: Anoduotas aliuminio profilis, Cinkuotas plienas
Savybės: Pritaikyta profesionaliam komerciniam naudojimui.

Mūsų įmonė gali pasiūlyti jums kokybiškas, tvirtas ir patikimas modulines palapines įvairioms paskirtims. Dirbame tiesiogiai su moduliuojamų palapinių gamintojais, todėl galime užtikrinti jums patikimą kokybę pigiau.

Moduliuojamos palapinės laukui

Patvarūs moduliuojami paviljonai yra vieni tvirčiausių ir patikimiausių paviljonų, kurių panaudojimo sritis labai plati. Tvirta aliuminio konstrukcija ir net 850 gr/m2 pvc tentas užtikrina apsaugą nuo įvairių oro sąlygų: nuo lietaus, nuo saulės bei nuo vėjo. Šios palapinės yra labai populiarios visame pasaulyje dėl to, kad galite jas naudoti labai skirtingiems tikslams. Su moduliuojamomis palapinėmis yra įrengiamos apsaugą nuo oro pokyčių garantuojančios erdvės šventėms, renginiams, prekybai, sandėliavimui. Jas galime sumontuoti tiek viešbučiui, tiek sodui.

Kaip gali būti moduliuojami paviljonai?

Moduliniai paviljonai vadinami moduliniais dėl to, nes jie montuojami moduliais, kurie yra sujungiami vienas su kitu. Modulio dydį jūs galite rinktis iš tam tikrų standartų, kurių plotis gali būti nuo nuo 4 iki 60 metrų ir žingsnis nuo 3 iki 5 metrų. Pasirinkus modulinę palapinę jūs visada būsite ramūs, kai prireiks didesnio ploto. Jeigu nuspręsite padidinti palapinę, jums tereikės prijungti papildomus modulius prie esamos konstrukcijos.

Kokybė ir ilgaamžiškumas.
Mūsų parduodamos modulinės palapinės yra pagamintos iš išskirtinai patvarių ir kokybiškų medžiagų. Priklausomai nuo palapinės dydžio, joje bus panaudoti skirtingo dydžio aliuminio profiliai. Palapinėje naudojamas PVC tentas, kurio svoris 850 gr/m2. Tinkamai sumontavus modulinę palapinę, ji gali jus apsaugoti nuo smarkaus vėjo ir lietaus. Sakoma, kad modulinės palapinės yra „amžinos“, nes vieną kartą jas įsigijus, ji atlaikys visą laiką.

Moduliniai paviljonai sandėliavimui

Priimtina kaina, tvirtumas ir mobilumas – būtent dėl to moduliniai paviljonai yra dažnai naudojami sandėliavimui. Kadangi konstrukcija atlaiko dideles vėjo ir kritulių apkrovas, jūsų sandėliuojama įranga ar medžiagos bus saugios ištisus metus. Dėl galimybės lengvai atverti/užverti sienas jūs galėsite paimti laikomus daiktus iš skirtingų paviljono pusių, o tai yra išties didelis patogumas, kadangi pasikrovimo metu galite privažiuoti maksimaliai arti daiktų, kuriuos planuojate paimti. Taip pat modulinės palapinės yra tinkamos sandėliavimui, nes jos turi aukštą stogą dėl to jose sandėliuojant daiktus, gali būti pastatomi stelažai ir taip padidinamas daiktų išdėstymo plotas. Esant poreikiui praplėsti sandėlio plotą, nesunkiai galėsite prijungti papildomų modulių ir taip padidinti bendrą palapinės plotą. Tokio tipo sandėlis yra gana paprastai surenkamas ir išrenkamas, todėl jūs visada galėsite ji perkelti iš vienos vietos į kitą. O pasinaudojus, galėsite jį parduoti. Galime patikinti, kad tokio tipo paviljonai naudojimo metu praktiškai nepraranda vertės: aliuminio konstrukcija nerūdija, o pvc tentas nuplovus net ir po ilgesnio naudojimo gali sugrįžti į nepriekaištingą išvaizdą.

Moduliniai paviljonai renginiams ir šventėms

Dėl savo tvirtumo, aukštų lubų ir galimybės pasirinkti tento tipą (skaidrus arba baltas) modulinės palapinės yra, ko gero, pats populiariausias sprendimas siekiant sukurti apsaugą renginio ar švenčių dalyviams nuo lietaus ar kitų blogų oro sąlygų. Jeigu planuojate asmeninę šventę gamtoje, modulinę palapinę galite išsinuomoti, tačiau jeigu turite viešbutį ar kaimo turizmo sodybą, įsigijus modulinę palapinę galėsite sukurti gražią ir įspūdingą erdvę savo klientams, kurią jie galės naudoti vestuvėms, įmonių renginiams, gimtadieniui, konferencijoms, mokymams.

Dažnai susiduriame su poreikiu, modulinę palapinę prijungti prie esamos terasos. Jeigu ir jūs planuojate tai padaryti, tai galime nuraminti, kad tai tikrai gali pavykti, tik reikia pasirinkti tinkamą paviljono tvirtinimo būdą.

Prekybos paviljonai

Moduliniai paviljonai yra naudojami įrengiant prekybos vietas. Kadangi palapinėje yra daug lengvai atsidarančių sienų, galima įrengti daug skirtingų prekybos plotų. Dėl tvirtos modulinės palapinės konstrukcijos ji būna montuojama ne tik prekybai renginių metu, tačiau ir kaip ilgalaikis statinys.

Mūsų pagrindinis sandėlis yra Vilniuje, tačiau modulines palapines pristatome ir sumontuojame visoje Lietuvoje. Jeigu turite planų įsigyti tokią palapinę, visada prašome drąsiai kreiptis į mus internetu arba susitarti dėl atvykimo laiko. Tiek vizito, tiek ir pasiteiravimo internetu metu, galėsime jums parodyti modulinių paviljonų konstrukcijas, pateikti kainą, sumontavimo galimybes ir visas kitas detales.

Susisiekite!