Sulankstomų baldų komplektai

Skaityti daugiau

Sulankstomų baldų komplektas

Sulankstomų baldų komplektai – tai puikus sprendimas įvairioms šventėms ir renginiams. Sulankstomi baldai neužima daug vietos, juos paprasta transportuoti ir paruošti naudojimui, tad nieko keisto, kad toks pasirinkimas tampa vis populiaresnis. Įsigyti sulankstomus baldus galima tikrai palankiomis kainomis, todėl pasiruošimas įvairiems renginiams tikrai nepareikalaus pernelyg didelių išlaidų.

Sulankstomų baldų komplektas šventėms, renginiams

Sulankstomų baldų komplektai gali būti pritaikyti įvairiems lauke ar vidaus patalpose vykstantiems renginiams. Galima pasirinkti pageidaujamo dydžio stalus ir tinkamo ilgio suolus arba reikiamą kėdžių kiekį: siūlomi komplektai su 4, 6, 8 ar 10 kėdžių. Sulankstomų baldų komplektas yra nedidelio svorio, todėl jį itin paprasta paruošti naudojimui. Sulankstytą stalą galima nešti tiesiog rankoje – vidinėje pusėje jis turi patogią nešimo rankeną. Gamyboje naudojamos sertifikuotos aukščiausios kokybės medžiagos užtikrina šių gaminių ilgaamžiškumą, tad galite būti užtikrinti, kad įsigytus sulankstomų baldų komplektus naudosite metų metus.

Būdas sutalpinti daugiau asmenų

Ruošiantis įvairioms šventėms ar renginiams neretai tenka rūpintis, kaip būtų galima sutalpinti kuo daugiau žmonių, todėl kompaktiški sulankstomų baldų komplektai gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Galite įsigyti ne tik stalų su kėdėmis, bet taip pat ir suolų, ant kurių galėsite sutalpinti dar daugiau žmonių. Aukštos kokybės sulankstomi baldai gali būti naudojami ir lauke, ir viduje, o sandėliuojami neužima daug vietos. Sulankstomi plastikiniai baldai gali būti puikia išeitimi ir tuomet, kada organizuojami įvairūs seminarai ar mokymai: sulankstomus baldus galėsite sandėliuoti patalpose, o prireikus labai greitai juos paruošite naudojimui.

Sulankstomų baldų komplektai naudojimui lauke

Sulankstomų baldų komplektai yra pritaikyti naudojimui ne tik patalpose, bet taip pat ir lauke. Šiltuoju metų laiku sulankstomus baldus galite naudoti ir sodo namelio kieme: mūsų parduotuvėje siūlomų sulankstomų baldų rėmai yra pagaminti iš milteliniu būdu nudažyto plieno, kuris yra atsparus korozijai. Nesibaiminkite dėl nepalankių oro sąlygų: šie baldų komplektai yra atsparūs ne tik drėgmei, bet taip pat ir UV spinduliams.

Šeimos, draugų poilsis gamtoje

Sulankstomų baldų komplektų panaudojimo galimybių yra tikrai nemažai. Viena jų – tai šeimos ar draugų poilsio organizavimas gamtoje. Kai siekiama užtikrinti maksimalų komfortą, sulankstomų lauko baldų komplektas gali tikrai puikiai pasiteisinti. Tokius baldus lengvai sutalpinsite lengvajame automobilyje, o nuvykus į gamtą nereikės svarstyti, kur būtų galima patogiai atsisėsti. Sulankstomų turistinių baldų komplektas puikiai tinka ir šeimos šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, ir t.t. Mėgautis gryname ore leidžiamu laiku bus dar patogiau ir smagiau, o svarbiausia yra tai, kad tam jums neprireiks nei didelių investicijų, nei ypatingų pastangų.

Sulankstomų baldų komplektai internetu

Sulankstomi baldai internetu parduodami dar palankesne kaina – ypatingai tada,  jei vyksta išpardavimas ar tam tikriems produktams yra taikoma akcija. Internetinėje parduotuvėje pirkti baldus galima dar greičiau ir paprasčiau: tereikia prekių atrankos filtruose pažymėti dominančias produkcijos savybes. Rinkdamiesi sulankstomus baldus galėsite pažymėti dominančius stalo matmenis bei pažymėti tam tikrą kainų intervalą, o prekių aprašymuose rasite detalią informaciją apie siūlomus produktus. Įvairūs didmiesčiai, pavyzdžiui, Vilnius, Klaipėda ar Šiauliai neretai gali pasiūlyti platų įvairių prekybos vietų pasirinkimą, tačiau mažesniuose miestuose gyvenantys žmonės ne visada turi galimybę nuvykti į  tam tikra produkcija prekiaujančias parduotuves. Kas kita, jei nusprendžiama dominančių prekių įsigyti internetu: sulankstomų baldų komplektai pristatomi vos per 1-2 darbo dienas, todėl tikrai neverta nuogąstauti, jog pristatymo trukmė gali būti pernelyg ilga.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kurie sulankstomų baldų komplektai yra populiariausi?

Populiariausi sulankstomų baldų komplektai tai stalas + kėdės arba stalas + suolai. 

Įprastai sulankstomų baldų komplektus pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Taip, visiems sulankstomiems baldų komplektams yra taikoma 24 mėn. garantija. 

Susisiekite!