10 patarimų, kaip išsirinkti gerą palapinę prekybai

Laurynas | RenginioPartneris.lt

Nesvarbu ar keliaujate po muges, planuojate prekiauti lauke vasaros metu ar per kitą sezoną, o gal plečiate verslą po netradicines erdves, jums gali būti aktualu žinoti į ką reikia atsižvelgti renkantis palapinę prekybai. Renginiopartneris.lt komanda paruošė gidą su net 10 patarimų, kaip pasirinkti palapinę prekiaujančiam asmeniui, komandai ar verslui.

1. Pasirinkite tinkamą dydį

Tam, kad pavyktų išsirinkti palapinę, turite įvertinti savo parduodamų prekių užimamą plotą bei tai, ką norėsite pristatyti pateikimui. Įprastai, kokybiškos ZELTPRO ar kitų, mūsų atstovaujamų gamintojų prekybinės palapinės būna nuo 2x2 m iki net 4x8 m ilgio, tad kuo tiksliau įvertinkite savo poreikius.

2. Peržiūrėkite produkto specifikacijas

Lietuvoje orai permainingi. Dėl to labai svarbu, kad palapinė būtų pagaminta iš medžiagų, kurios atlaikytų įvairias oro sąlygas. Ieškokite tentų/brezentų, pagamintų iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, tvirto poliesterio ar vinilo. Jie atsparūs vandeniui, UV spinduliams ir neplyšta. Pats rėmas irgi turėtų būti patvarus.

3. Ypatingą dėmesį skirkite rėmui

Tvirtas rėmas užtikrina, jog palapinė stovės stabiliai net tada, kai lauke pučia vėjas. Rinkitės rėmus, pagamintus iš tvirtų medžiagų, pavyzdžiui, cinkuoto plieno ar sustiprinto aliuminio. Jie siūlo geresnę atramą ir yra ilgaamžiškesni, palyginti su pigesnėmis alternatyvomis.

4. Kaip lengva bus palapinę surinkti ir demontuoti?

Daug kas pasakys kaip pasirinkti palapinę pagal matmenis, kainą ar net dizainą. Tačiau negalima pamiršti to, kad prekybos erdvės mugėse ar lauke – laikinos. Greitas ir paprastas surinkimas yra labai svarbus, ypač jei darbą darysite vieni. Ieškokite palapinių, kurių dalys sveria mažai bei kompaktiškai susipakuoja.

5. Svarbu ne tik palapinės, bet ir pakuotės dydis bei svoris

Jei dažnai keliaujate iš vieno renginio į kitą, labai svarbu, kad palapinę būtų galima transportuoti be papildomo vargo. Lengvas ir kompaktiškai supakuojamas palapines lengviau transportuoti ir pastatyti. Pasirūpinkite, kad palapinė būtų komplektuojama su dėklu, o prekės puslapyje, el. parduotuvėje Renginiopartneris.lt atkreipkite dėmesį į pakuotės matmenis bei svorį.

6. Ar būsite apsisaugoję nuo blogo oro?

Bent jau Lietuvoje, prekybininkų palapinė tiesiog privalo apsaugoti nuo įvairių oro sąlygų. Ieškokite modelių su šoninėmis sienelėmis iš trijų pusių. Jos apsaugo nuo vėjo ir lietaus. Prieš pirkdami dar įsitikinkite, kad stogo medžiaga yra neperšlampanti.

7. Vėdinimas

Tinkamas vėdinimas apsaugo palapinėje dirbančius žmones bei esančias prekes nuo perkaitimo, ypač vasarą. Ieškokite modelių su įmontuotomis ventiliacijos angomis arba langais, kuriuos galima atidaryti ir taip suaktyvinti oro srautą. Jei nėra pakankamos ventiliacijos, galima įsigyti ar nuomotis papildomą „vėjelį“ bei A/C.

8. Ar įmanoma palapinę dekoruoti verslo simbolika?

Palapinės gali pasipuošti jūsų verslo logotipu ar prekės ženklu. Tai gali padidinti matomumą ir pritraukti daugiau klientų, didinti vardo žinomumą. Svarbu, kad tam liktų vietos.

9. Kaina ir biudžetas

Nors labai svarbu investuoti į kokybišką palapinę, ieškokite balanso tarp poreikių ir biudžeto. Priimdami sprendimą atsižvelkite į tai, kaip dažnai palapinė naudojama bei nepamirškite galimybės ją įsigyti išsimokėtinai.

10. Papildomos įrangos prieinamumas

Kai jau žinosite, kokią palapinę rinktis ir kaip išsirinkti gerą palapinę, nepamirškite viduje reikalingos įrangos – lentynų, stalų, staltiesių, LED girliandų ar kitų elementų, didinančių vietos patrauklumą. Labai patogu, jei visa tai galite įsigyti vienoje vietoje.

Susiję straipsniai

2024-08-30

Ką verta žinoti prieš perkant prekybinę palapinę?

Patariame, ką verta įsivertinti prieš įsigyjant prekybinę palapinę
2024-05-17

Kaip sulankstyti palapinę?

Pristatome prekybinių palapinių sulankstymo gidą.
2024-05-28

Kodėl verta įsigyti prekybinę palapinę?

Apžvelgiame priežastis, kodėl Jūsų verslui reiktų prekybinės palapinės.

Susijusios prekės