Kaip išsirinkti biožidinį?

Laurynas | RenginioPartneris.lt

Židinys – tai puikus būdas sukurti jaukią bei mielą atmosferą svetainėje, valgomajame, miegamojo kambaryje ar net terasoje. Jis gali būti ir stilinga interjero detalė, įnešanti į namų erdvę daugiau prabangos bei elegancijos. Visgi, reikėtų prisiminti, jog įprasti, malkomis kūrenami židiniai nėra toks ekologiškas ar žmogaus sveikatai naudingas pasirinkimas. Dėl to rekomenduojame rinktis alternatyvą jiems – biožidinius, kurie neteršia gamtos ir yra saugūs naudoti. Jei susidomėjote bei norėtumėte apie juos sužinoti daugiau, šiame straipsnyje pateiksime keletą aspektų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis biožidinį. 

Biožidinių tipai

Visų pirmiausia, reikėtų žinoti, jog biožidiniai gali būti skirstomi į tris pagrindinius tipus pagal tai, kaip jie yra montuojami: 

  • Pastatomi biožidiniai. Tai prietaisai, kurie gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą, jiems nereikalingas sudėtingas montavimas. Tokie biožidiniai atrodo įspūdingai iš visų pusių, todėl puikiai tarnauja kaip dekoro elementas namuose. Pastatomi biožidiniai yra įvairių dydžių ir dažnai gali būti tinkami naudoti tiek viduje, tiek lauke. 
  • Įmontuojami biožidiniai. Jie gali būti įmontuojami į baldus, sienas, grindis, kolonas ar kitus panašius objektus, kurie turi tinkamo dydžio nišą. Tokio tipo biožidinys bus idealus pasirinkimas kiekvienam, norinčiam tradicinio sieninio židinio vaizdo. 
  • Pakabinami biožidiniai. Tai – itin modernus sprendimas, bet kuriai erdvei suteiksiantis išskirtinumo ir papildomo žavesio. Šie biožidiniai pritrauks dėmesį ir bus pagrindinis kambario akcentas. 

Medžiagos

Taip pat, renkantis, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, iš kokių medžiagų biožidiniai gali būti pagaminti. Natūralu, jog tokio židinio stovas ar paviršius turi būti iš nedegių medžiagų. Dažniausiai tai: akmuo, nerūdijantis plienas, betonas ar marmuras. Negana to, priklausomai nuo jūsų norų, biožidinio liepsna gali būti atvira arba uždengta specialia, karščiui atsparia, grūdinto stiklo apsauga. Būtent ji gali būti graži detalė, suteikianti daugiau modernumo ar prabangos. 

Dizainas

Norėdami sukurti harmoningą bendrą vaizdą, biožidinį derinkite prie erdvės, kurioje jis bus laikomas, interjero ir čia vyraujančių spalvų. Tokiu būdu palaikysite vientisumą - biožidinys puikiai įsilies į erdvę bei ją papildys. Kai kurie prietaisai turi papildomą lovelį aplink liepsną, kuris yra skirtas dekoratyviniams akmenukams laikyti. Būtent jie gali suteikti papildomo jaukumo, o taip pat ir puikiai atrodyti lauko erdvėje. 

Naudojimas lauke ar viduje

Jei ieškote biožidinio laukui, būtinai įsitikinkite, ar jis yra pagamintas iš medžiagų, atsparių tokiems išorės veiksniams kaip šaltis, lietus ar UV spinduliai. Daugelis biožidinių yra universalūs ir gali būti laikomi tiek lauke, tiek viduje. Be to, jie gali būti naudojami ne tik dekoratyviniais tikslais, bet ir norint keliais laipsniais pakelti artimos aplinkos temperatūrą. Būtent dėl to jie gali būti puikus pasirinkimas šaltuoju metų laiku. Sėdėdami netoliese židinio, galėsite jaustis komfortiškai ir sušilti. 

Kaina

Galiausiai, rinkdamiesi, nusistatykite aiškų biudžetą, kiek galėtumėte išleisti biožidiniui. Natūralu, jog jų kaina gali skirtis, priklausomai nuo dydžio, medžiagų, iš kurių yra pagaminti, gamintojo, dizaino bei kitų panašių savybių. Jei susidomėjote ir norėtumėte biožidinį įsigyti gera kaina, Renginiopartneris.lt internetinė svetainė gali būti ideali vieta tai padaryti. Čia asortimentą sudaro aukščiausios kokybės, sertifikuoti biožidiniai, kuriuos itin paprasta naudoti, kurie puikiai veikia ir gražiai atrodo. Renginiopartneris.lt komanda siekia, jog kiekvienas turėtų galimybę savo namų erdvę dekoruoti tokia interjero detale, todėl neretai šioms prekėms čia yra taikoma ir papildoma akcija. Jos pagalba norimą biožidinį galima įsigyti dar pigiau nei įprastai. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite Renginiopartneris.lt kataloge!

Susijusios prekės