Juodos tamprios staltiesės

Skaityti daugiau

Tamprios staltiesės - tai inovatyvus tekstilės gaminys, kuris gali būti įsigyjamas tiek namams, tiek renginiams, tiek prabangiems restoranams. Tamprios staltiesės yra puiki alternatyva įprastoms staltiesėms ne tik todėl, kad atrodo moderniau, bet ir todėl, kad yra praktiškesnės. Domina kokybiškos ir pigios juodos tamprios staltiesės? Apžiūrėkite mūsų elektroninės parduotuvės www.renginiopartneris.lt asortimentą!

Juodos tamprios staltiesės internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomos įvairių spalvų, pavyzdžiui, juodos, tamprios staltiesės, kurias galite įsigyti internetu. Šie gaminiai pasižymi tokiomis savybėmis:

Būna įvairių matmenų, stačiakampės ir apvalios;
Pasiūtos naudojant modernią siuvimo technologiją, todėl yra itin kokybiškos, patvarios ir skirtos dažnam naudojimui;
Turi OEKO-TEX® sertifikatus.

Tamprias staltieses itin lengva naudoti - tiesiog užvilkite jas ant stalviršio, o tuomet gumas, esančias staltiesės kampuose, užkabinkite ant stalo kojų. RenginioPartneris.lt užsiima ne tik lauko baldų ir aksesuarų pardavimu, bet ir jų nuoma, tad drąsiai kreipkitės, jei reikia tamprios staltiesės vienam vakarui.

Tamprių staltiesių atsiliepimai

Mūsų ilgametė patirtis ir klientų atsiliepimai rodo, kad tamprios staltiesės yra itin mėgiamos renginiuose ir ne tik. Jos pasižymi šiomis puikiomis savybėmis:

Suteikia bet kokiai erdvei elegancijos ir prabangos;
Yra lengvai uždedamos ir nuimamos;
Saugo baldus nuo dėmių, nes yra skalbiamos;
Gali būti dažnai naudojamos.

Pažymėtina, kad tamprios staltiesės turi būti skalbiamos ne aukštesnėje temperatūroje nei nurodyta. Įsigykite tamprias staltieses pigiau jau pas mus! Reikia pagalbos renkantis prekę? Visada galite kreiptis į mūsų profesionalią komandą.

Tamprių staltiesių kaina

Tamprių staltiesių kaina priklauso nuo tokių faktorių kaip dydis, gamintojas, sudėtis ir panašiai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje dažnai taikoma akcija, tad prekes galite įsigyti dar geresne kaina. Vilniuje yra galimybė prekes atsiimti mūsų atsiėmimo punkte, o jeigu gyvenate kitame mieste, pavyzdžiui, Kaune, jas išsiųsime per DPD ar Omniva siuntų tarnybas.

Dauguma prekių turime vietoje, visiems gaminiams yra taikoma 24 mėnesių kokybės garantija.Jeigu prekes turime sandėlyje, įprastas jų pristatymo terminas yra 1-2 darbo dienos, nepriklausomai nuo miesto (Kaunas, Klaipėda, Šiauliai).