Kalėdinės staltiesės

Skaityti daugiau

Kalėdos – bene didžiausia ir ryškiausia metų šventė. Tiek ją organizuojant namuose bei švenčiant su artimaisiais, tiek galvojant apie darbo progas ar renginių erdves bei restoranus, labai svarbų vaidmenį vaidina ir stalas bei jo padengimas. Kalėdinės stalo dekoracijos gali padėti paversti paprastą erdvę į tikrų tikriausią, nedidelį Kalėdinį stebuklą, suteikiant erdvei daugiau šventiškų spalvų ir emocijų.

Restly stačiakampės, apvalios ir kitų formų staltiesės puikiai tinka ir Kalėdų, Kūčių ar šio šventinio laikotarpiu metu ruošiamam stalui padengti. Raudonos, baltos ar kitų spalvų staltieses įsigiję klientai galės mėgautis aukščiausios kokybės stalo tekstile bei nedaryti jokių kompromisų kuriant šventinę nuotaiką. Viskas galės atrodyti taip, kaip norite!

Kodėl šventėms verta rinktis kalėdinę staltiesę?

Kalėdinis – šventinis laikotarpis yra labai svarbus tiek šeimynine prasme, tiek verslui. Būnant su šeima nori jausti kuo didesnį jaukumą. Na, o štai švenčiant ar laiką kalėdiniu laikotarpiu leidžiant restoranuose, kavinėse, banketų salėse ar renginių erdvėse norisi kuo labiau įsitraukti į šventinio džiaugsmo atmosferą.

Stalo padengimas labai ženkliai prisideda prie to, kad šiuos lūkesčius pavyktų išpildyti. Elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt randamos gražios staltiesės puikiai tinka Kalėdoms, kadangi gaminamos iš su šventėmis asocijuojamų spalvų audinio. Kada šventiniu laikotarpiu stalas padengiamas raudona, balta, žalia ar kitomis spalvomis, siejamomis su šventėmis, visi geriau pajaučia gražiausių metų švenčių nuotaiką.

Be to, net jeigu jūsų Kalėdų vakarėlis ar bendra dekoracijų tema ir yra kitokia, asortimente parduodamos ir kitokių spalvų poliesterio staltiesės su OEKO-TEX sertifikatu. Tad nepriklausomai nuo to, kaip įsivaizduojate savo Kalėdas, dekoruoti stalą bus lengva ir malonu!

Kaip išsirinkti kalėdinę staltiesę, kad būtų galima naudoti ir kitomis progomis?

Jeigu norite įsigyti šventinę staltiesę, kurią galėtumėte naudoti ne tik per Kalėdas, tačiau ir kitas šventes, vadovaukitės šiais patarimais:

  • Rinkdamiesi kalėdinę staltiesę ieškokite tokios, kurios dizainas bei stilistika būtų universali. Jeigu ji – vienspalvė, realu tikėtis, kad ji galėtų būti naudojama visus metus.
  • Ieškokite neutralių spalvų, pavyzdžiui, baltos, dramblio kaulo, kreminės ar pilkos, kurios nesikirstų su kitomis šventinėmis namų dekoracijomis. Tokios Kalėdinės staltiesės tinka naudoti ir kitomis progomis.
  • Taip pat atkreipkite dėmesį į audinius. Rinkitės tuos, kuriuos lengva valyti ir kurie gali būti atsparūs nusidėvėjimui, kaip kad poliesteris apdirbtas teflonu. 

Tokiu būdu staltiesę galėsite naudoti ne vienai ypatingai progai. Keliais paprastais prisilietimais galite lengvai pakeisti savo patalpų išvaizdą ir padaryti ją tinkamą bet kokiam susibūrimui!

Kalėdinės staltiesės pigiau

Norite Kalėdines staltieses pirkti pigiau? Tada ieškokite, kurioms prekėms taikoma akcija. Kataloge esančios staltiesės su specialiu akcijos ženklu gali būti nukainotos nuo kelių iki keliasdešimties procentų, tad nepraleiskite progos jas įsigyti!

Kalėdinio stalo staltiesės internetu

Jeigu domina gražios Kalėdinės staltiesės, rekomenduojame jas pirkti internetu. Pasirinkę pirkti čia, iš karto galėsite mėgautis daugybe privalumų:

  • Gausus skirtingų spalvų bei matmenų, kokybiškų staltiesių, tinkamų Kalėdoms, asortimentas;
  • Nemažai pagal specialų užsakymą gaminamų produktų;
  • Patogus pristatymas visoje Lietuvoje;
  • Garantija!