Tefloninės staltiesės

Skaityti daugiau

Gražiai padengtas stalas labai svarbus ne tik namuose, per susitikimus ar giminės šventes, tačiau ir renginių erdvėse, kada į vietą suplūsta svečiai. Mūsų asortimente esančios staltiesės su teflonu Restly padės sukurti pribloškiančio grožio estetiką. 

Šios staltiesės yra apdirbamos su specialia teflono danga, kad išsilieję skysčiai ir kiti nešvarumai neįsigertų bei neprasiskverbtų į audinį ir jo nesuteptų. Be to, jas neįtikėtinai lengva valyti. Tefloninės staltiesės skalbimas ir valymas tikrai nėra sudėtingas, o po to ji vėl atrodys kaip nauja.

Rinkitės iš skirtingų matmenų, net 7 skirtingų spalvų, dėmėms atsparių 100% kokybiško poliesterio ir teflono staltiesių Restly bei papuoškite savo namų ar verslo patalpų erdves bei išspręskite galvosūkius dėl valymo! 

Kodėl rekomenduojama rinktis teflonines staltieses?

Kai reikia stalo padengimo, kuris gerai atrodytų ir būtų lengvai valomas, staltiesės su teflono yra idealus sprendimas. Jos yra apdirbamos naudojant specialią dangą, todėl pasižymi neįtikėtinu atsparumu dėmėms ir nešvarumams. Be to, kiekviena Restly staltiesė tefloniniu paviršiumi nereikalauja didelių pastangų valymui - tiesiog įdėkite ją į skalbyklę ir po plovimo ištrauksite ją kaip naują.

Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamos staltiesės turi OEKO-TEX sertifikatą. Tai reiškia, kad tefloninės staltiesės Restly, kurias galite pirkti internetu, yra saugios jūsų šeimai ir aplinkai. Šis sertifikatas užtikrina, kad gaminyje nėra pavojingų cheminių medžiagų ar toksinų, todėl galite būti ramūs, žinodami, kad naudodami tefloninę staltiesę visi yra saugūs. Tai labai svarbu, jeigu namuose yra alergiškų žmonių arba norite sukurti kuo jaukesnę aplinką svečiams.

Kur naudojamos tefloninės staltiesės?

Tefloninės staltiesės puikiai tinka naudoti restoranuose, banketų salėse, renginių erdvėse, kur vyksta maitinimas ir net namuose. 

Nepaisant to, kad pasižymi dideliu atsparumu drėgmei ir nešvarumams, šios staltiesės aplinkai prideda rafinuotumo bei elegancijos. Tokias staltieses galima naudoti ir lauke, ir viduje.

Būtent atsparumas ir leidžia jaustis užtikrintiems dėl tokių staltiesių ilgaamžiškumo. Tvirtas audinys ir kokybiškos siūlės tik patvirtina tai, ką pamini mūsų klientai, girdami Restly staltiesų su teflonu, kokybę. 

Tefloninės staltiesės internetu

Pirkdami internetu galite rasti įvairių spalvų ir dydžių tefloninių staltiesių. Būtinai ieškokite OEKO-TEX sertifikuotų medžiagų, kad žinotumėte, jog jūsų staltiesė yra saugi net ir alergiškiems žmonėms. 

Pirkdami teflonines ar silikonines staltieses internetu, jūs galėsite pasirinkti ne tik geriausias prekes, tačiau ir patogiausią pristatymo bei atsiskaitymo metodą.

Staltiesės su teflonu pigiau

Stebėkite, ar nevyksta akcija ir ar jums patinkančių staltiesių nėra galimybės įsigyti pigiau. Elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt neretai taikome ir siūlome įvairias nuolaidas. 

Tai leidžia sutaupyti perkantiems vieną staltiesę ar didelius jų kiekius savo verslui. Jūsų patogumui taip pat siūlome rikiavimo įrankio pagalbą, kuris padės surikiuoti staltieses ar kitus produktus pagal kainą.