Lauko šildytuvai

Skaityti daugiau

Lauko šildytuvai tampa vis populiaresniu pasirinkimu žmonėms, norintiems padidinti komfortą lauke vasarą ar net ir tada, kai oras žvarbesnis, jau atėjus šaltajam sezonui. 

Elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt parduodami elektriniai (infraraudonųjų spindulių) ir dujiniai lauko šildytuvai. Tinkamai pasirinkus, abu šie įrenginių tipai suteiks šilumos ir komforto, kurių norisi ar, galbūt trūksta. 

Ši šildymo technika taip pat labai praverčia, jei turite atvirą ar pusiau atvirą erdvę namuose, pavyzdžiui, verandą ar pavėsinę. Terasinis lauko šildytuvas arba bet kuris mobilus šildytuvas, kurį rasite prekių kataloge, turėtų padėti išlaikyti šilumą ir komfortą net ir vėsiomis naktimis.

Lauko šildytuvų privalumai 

Galime išskirti net 6 ryškiausius privalumus, kuriais pasižymi IR (infraraudonųjų spindulių) bei dujiniai šildytuvai laukui.

  1. Paprastas naudojimas. Beveik bet kuris elektrinis arba dujinis lauko šildytuvas turi paprastą valdymo mechanizmą. Na, o naujausi Heatum ar kitų gamintojų lauko šildytuvai su infraraudonųjų spindulių šildymu gali būti paprastai valdomi nuotolinio pultelio pagalba.
  2. Patraukli kaina. 
  3. Galimybė įrenginį naudoti beveik visur. Pakabinama šildymo lempa lengvai prisitvirtins pastogėje ar prie lubų, o mobilius šildytuvus bus galima nešioti ten, kur jų reikia.
  4. Aukštas efektyvumas. Lauko šildytuvai (dujiniai bei infraraudonųjų spindulių) taip pat siūlo energetiškai efektyvų šildymą su labai mažomis sąnaudomis. 
  5. Be to, daugelis lauko šildytuvų suprojektuoti taip, kad būtų saugūs ir patikimi net ir esant drėgnoms oro sąlygoms. 
  6. Lauko šildytuvų naudojimas padeda sukurti malonią atmosferą pasirinktoje vietoje – sode, terasoje, pavėsinėje...

Kaip išsirinkti lauko šildytuvą?

Renkantis lauko šildytuvą reikia atsižvelgti į keletą pagrindinių faktorių. 

Pirma, turite nuspręsti tarp dujinio bei infraraudonųjų spindulių šildytuvo. Lauko dujinis šildytuvas yra labai patikimas šilumos šaltinis, tačiau reikalaus daugiau priežiūros bei atsargų papildymo. Na, o lauko infraraudonųjų spindulių šildytuvas daugumai pasirodys lengviau naudojamas bei gali būti efektyvesnis ir ekonomiškesnis už dujinį. Visgi jų veikimo aprėptis yra labiau ribota ir jie būna mažesnio galingumo.

Toliau norėsite apsvarstyti dydį ir įrenginio mobilumą. Lauko šildytuvai būna įvairių dydžių, todėl rinkitės tokį, kuris tilptų jūsų numatytoje erdvėje bei jos per daug neužgriozdintų. Taip pat galite ieškoti šildytuvų su reguliuojamais temperatūros nustatymais arba nuotolinio valdymo pulteliu. Tai prideda daug papildomo patogumo. 

Na ir galiausiai atsižvelkite į įrenginio galią (vatais, W), kad įsitikintumėte, jog jis atitinka jūsų poreikius ir bus pakankamas numatytai erdvei apšildyti.  

Atsižvelgdami į šiuos patarimus, galėsite rasti lauko šildytuvą, kuris išpildys visus lūkesčius nuo A iki Ž.

Dujiniai lauko šildytuvai internetu

Jeigu jus domina dujinis šildytuvas lauko erdvėms, savo paeišką geriausia pradėti nuo Renginiopartneris.lt elektroninės parduotuvės. 

Čia galima rasti daugybę Heatum dujinių lauko šildytuvų bei jiems skirtų priedų. Be to, Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje ne vienas dujinis lauko šildytuvas pasižymi ir patrauklia kaina, o atrinktoms prekėms dar taikomos ir nuolaidos.

Turėdami tokį platų asortimentą užtikriname, kad dauguma pirkėjų lengvai ras tinkamą dujinio šildytuvo modelį savo namams ar kitai erdvei.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai pigiau

Na, o tiems, kuriuos sudomino infraraudonųjų spindulių šildytuvas lauko erdvėms, Renginiopartneris.lt taip pat turės ką pasiūlyti iš Heatum asortimento.

Jeigu ieškote ekonomiškesnio varianto mažesnei erdvei, lauko šildytuvas su infraraudonųjų spindulių kaitinimo sistema gali būti tinkamesnis pasirinkimas nei dujinis lauko šildytuvas.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai labai efektyviai naudoja energiją ir gali nedidelėse erdvėse užtikrinti nuo kelių iki keliolikos % daugiau šilumos su lygiavertėmis sąnaudomis. Be to, jums nereikės tiek rūpintis priežiūra ar dujų papildymu. Pakanka tik šildytuvą įjungti, išjungti, reguliuoti šildymo stiprumą.