Baltos medžiaginės servetėlės

Skaityti daugiau

Medžiaginės servetėlės įprastai naudojamos stalo serviravimui prabangiuose renginiuose, šventėse, oficialiuose renginiuose ar kitur. Taip pat tokias stalo servetėles rasite įmantriuose restoranuose. Medžiaginės servetėlės atrodo daug elegantiškiau nei popierinės, paprastai patiekiama po atskirą servetėlę kiekvienam svečiui. Domina skirtingų spalvų, pavyzdžiui, baltos medžiaginės servetėlės gera kaina? Apžiūrėkite mūsų elektroninės parduotuvės asortimentą jau dabar!

Baltos medžiaginės servetėlės internetu

Medžiaginės servetėlės paskirtis - papuošti stalą, suteikti jam prabangos ir elegancijos, todėl jos dažnai naudojamos vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ar tiesiog namams. Įsigydami medžiagines servetėles, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos elementus: dydis, kokybė ir spalva. Pastaroji turėtų derėti prie atspalvių gamos, pavyzdžiui, baltos medžiaginės servetėlės tinka ten, kur yra šios spalvos interjero detalių. Mūsų siūlomos servetėles, kurias galite įsigyti internetu, yra praktiškos ir stilingos, tvirtos ir kokybiškos medžiagos bei turi OEKO-TEX® sertifikatą.

Kviečiame įsigyti įvairias renginiams ir namams skirtas prekes elektroninėje parduotuvėje www.renginiopartneris.lt! Savo veiklą vykdome jau 6-ti metai, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės produktus gera kaina.

Baltos medžiaginės servetėlės stalo serviravimui

Dažnai užtenka tik vieno spalvinio akcento ir jau jūsų stalas tampa patrauklesniu. Organizuojate didelę ir prabangią šventę? O gal ieškote, kuo papuošti namus? Bet kokiu atveju, medžiaginė servetėle yra puikus pasirinkimas, nes ji yra nebrangi ir gali būti lengvai pakeičiama. Be to, medžiaginės servetėlės yra nesunkiai priderinamos, nes būna įvairių spalvų.

Beje, medžiaginės servetėlės puikiai tinka lankstymui, todėl iš jų galima lankstyti gulbes ar kitus papuošimus. Jei planuojate pirkti medžiagines servetėles lankstymui, patariame rinktis didesnių išmatavimų gaminius.

Medžiaginių servetėlių kaina

Kaip ir visų prekių, medžiaginių servetėlių kaina gali kisti priklausomai nuo dydžio, medžiagos ir kitų savybių, tokių kaip gamintojas. Kainą gali paveikti ir akcija, kuri dažnai yra taikoma mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Prekių asortimentas gali keistis, o greitu ir saugiu pristatymu pasirūpins DPD arba Omniva siuntų tarnybos. Taip pat jas galite atsiimti Vilniuje esančiame atsiėmimo punkte. Dauguma prekių turime savo sandėlyje, tad išsiunčiame netrukus po užsakymo.