Skėčiai nuo lietaus

Skaityti daugiau

Skėtis nuo lietaus – lauko elementas, padėsiantis mėgautis grynu oru, net ir užklupus nemalonioms oro sąlygoms. Jei norėtumėte juo papildyti ir savo kiemą ar sodą, pasižvalgykite Renginiopartneris.lt internetinėje parduotuvėje, kur rasite ne tik didelį jų asortimentą, bet ir gerą kainos bei kokybės santykį. 

Kodėl reikalingas skėtis nuo lietaus?

Yra keletas priežasčių, kodėl rekomenduojama turėti skėtį nuo lietaus savo kieme, sode ar bet kurioje kitoje atviroje erdvėje:

  • Apsauga nuo lietaus – skėtis yra priemonė, kuri gali apsaugoti nuo lietaus, o tai gali būti ypač naudinga tais atvejais, jei norite tęsti pasibuvimą gryname ore, nepaisant prasidėjusio lietaus. 
  • Apsauga nuo saulės – padės apsisaugoti nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio ar perkaitimo. Tai ypač svarbu, jei daug laiko praleidžiate lauke, šviečiant saulei. 
  • Dekoratyvinis elementas – skėčiai nuo saulės ir lietaus gali būti ir jūsų sodo ar kiemo dekoratyvinis elementas, suteikiantis erdvei daugiau jaukumo. 

Skėtis leis maksimaliai išnaudoti lauko erdvę ir mėgautis ja visuomet, nepaisant oro sąlygų.

Kaip pasirinkti kokybišką skėtį nuo lietaus?

Skėčių nuo lietaus asortimentas yra išties platus, todėl išsirinkti vieną vienintelį gali būti gana sunku. Laimei, vadovaujantis keliais kriterijais, įsigyti kokybišką skėtį nuo lietaus taps kur kas lengviau. Visų pirmiausia, ieškokite skėčio, kurio rėmas būtų pagamintas iš patvarių medžiagų, pavyzdžiui, iš aliuminio ir plieno. Toks skėtis atlaikys vėją ir lietų bei tarnaus tikrai ne vienerius metus. Kas liečia skėčio audinį, ieškokite tokio, kuris būtų atsparus vandeniui, pavyzdžiui, pagamintas iš nailono ar poliesterio. Taip pat jis turėtų būti stipriai prikabintas prie rėmo. Atkreipkite dėmesį ir į skėčio išskleidimo mechanizmą – jis turėtų būti patogus bei pagamintas iš patvarių judančių elementų, užtikrinančių ilgaamžiškumą. Galų gale, svarbus ir skėčio dydis. Dideli skėčiai nuo lietaus puikiai tiks terasoms bei lauko baldų komplektams apsaugoti. 

Skėtis nuo lietaus pigiau

Jei jus domina lauko skėčiai nuo lietaus, tačiau nežinote, kur juos galėtumėte rasti geru kainos ir kokybės santykiu – Renginiopartneris.lt bus ideali vieta. Mūsų internetinėje parduotuvėje reguliariai yra taikomos įvairios akcijos bei ypatingi pasiūlymai, leisiantys norimą prekę įsigyti išties gera kaina. Būtent dėl to skėčiai nuo lietaus internetu dažnai yra kur kas ekonomiškesnis pasirinkimas nei pirkti juos fizinėje parduotuvėje.