Sulankstomas skėtis

Skaityti daugiau

Sulankstomas skėtis yra labai naudingas ar net būtinas pirkinys norintiems laisvą laiką leisti lauke arba turintiems verslą, kur lauke reikia priimti ar sutikti svečius. Sulankstomi skėčiai yra populiarus pasirinkimas dėl jų patogumo ir galimybės lengvai skėtį perkelti ten, kur jis reikalingas.

Jau dabar galite patogiai įsigyti itin kokybiškus sulankstomus skėčius internetu – elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt!

Sulankstomo skėčio privalumai

Visų pirma, sulankstomus skėčius lengva nešiotis ir laikyti. Juos galima lengvai įsidėti į didelį krepšį, sutalpinti sandėliuke ar automobilio bagažinėje. Dėl to sulankstomas skėtis puikiai tinka kelionėje arba paslaugų tiekėjams, kurie nuolat keliauja ir turi rūpintis tuo, kaip klientus ar svečius apsaugoti nuo gamtos stichijų. Antra, sulankstomi skėčiai dažnai būna lengvesni ir kompaktiškesni už tradicinius, pastatomus, todėl juos lengviau naudoti ir ne taip sunku nešiotis.

Kaip pasirinkti kokybišką sulankstomą skėtį?

Štai keletas svarbiausių faktorių, į kuriuos reikia atsižvelgti. 

Pirma, ieškokite skėčio su tvirtu ir gerai sukonstruotu rėmu. Toks skėtis atlaikys vėją ir lietų neišvirsdamas, nesugriūdamas ir nesulūždamas. Tada atkreipkite dėmesį į pačio skėčio medžiagą. Stogelis, pagamintas iš vandeniui atsparios arba neperšlampamos medžiagos, žymiai geriau apsaugos nuo lietaus ar šlapdribos. 

Galiausiai pagalvokite ir apie skėčio dydį. Didesnis skėtis apsaugo didesnį plotą, tačiau jį gali būti sunkiau nešiotis ar išskleisti. Mažesnis skėtis gali būti lengviau portabilesnis, bet gali nesuteikti tokios didelės apsaugos.

Sulankstomas skėtis kaina

Sulankstomų skėčių kaina gali labai skirtis. Visada verta pasinaudoti prekių filtrais, rikiavimo įrankiu bei ieškoti akcijų, kad rastumėte geriausią pasiūlymą. Renginiopartneris.lt siūlome įvairių kainų sulankstomus skėčius, atitinkančius skirtingus biudžetus, o galimybę pirkti pigiau bene visada suteikia ir atrinktoms prekėms taikomos akcijos.

Sulankstomas skėtis internetu

O jei mieliau apsipirkinėjate internetu, esate kaip tik ten, kur ir reikia! Mūsų elektroninės parduotuvės kataloge patogu ir lengva naršyti, o jūsų patogumui siūlome saugias mokėjimo internetu galimybes. Be to, mūsų greitas ir patikimas pristatymas padės jums gauti visiškai naują sulankstomą skėtį tiesiai į namus ar darbo vietą.