Lemputės terasai

Skaityti daugiau

Esant maloniam orui, norime kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Susibūrimus su draugais organizuojame gamtoje, eidami pietauti ar vakarieniauti renkamės tai daryti prie lauko staliukų, o po darbo dienos ilsimės terasoje. Įvairios terasos (privačių asmenų ar viešbučių, restoranų) tampa traukos centru, todėl kyla klausimas kaip jas papuošti ir padaryti dar patrauklesnes? Atsakymas – LED lempučių girliandos, kurios suteiks ne tik apšvietimą saulei nusileidus, bet ir sukurs jaukią aplinką.

Kaip išsirinkti lemputes terasai?

Didelis lempučių pasirinkimas kelia klausimą, kurios tinkamiausios man? Pateikiame keletą punktų, į kuriuos pravartu atsakyti prieš įsigyjant LED lemputes terasai.

  • Patikrinkite kokybę. Prieš įsigyjant prekę, pasidomėkite iš kokių medžiagų ji pagaminta, kokiomis savybėmis pasižymi. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite terasos lemputes, kurios pagamintos iš specialaus plastiko. Dėl šios priežasties lemputės burbulas yra atsparesnis dūžiams, įvairiems įbrėžimams, karščio ir šalčio poveikiui. Girliandos laidas yra storas, ilgaamžiškas, tad girlianda tikrai galėsite naudoti ilgus metus.
  • Išsirinkite labiausiai patikusį modelį. Grožis yra nemažiau svarbus faktorius renkantis lauko terasos lemputes. Norime, jog lauko terasos girliandos atliktų ne tik tiesioginę savo funkciją (apšveitimas), bet ir būtų restorano ar namų terasos dekoracija. Siūlome Perl, Elegance, Glow, Retro, Drop, Crystal, Novus modelius, taip pat galite pasirinkti LED girliandą su baltu arba juodu laidu. Baltas laidas tinkamiausias šviesių objektų, sienų, baltai kalėdinei eglutei dekoruoti, kuomet nenorime, jog laidas atkreiptų dėmesį, o juodas laidas tinkamiausias tamsių daiktų, aplinkos puošybai.- Apskaičiuokite, kokio ilgio girlianda reikalinga. Galbūt norite dekoruoti terasos sieną, perimetrą, vynioti aplink tam tikra daiktą ar papuošti terasoje esantį augalą – išmatuokite reikalingą ilgį. Siūlome skirtingo ilgio LED girliandas (5, 10, 20, 30, 50, 100, 150 metrų), taip pat dauguma modelių jungiasi tarpusavyje, todėl gali susikurti konkrečiai Jums reikalingą ilgį.
  • Įsitikinkite ar galima naudoti lauke. Norėdami lempučių girliandas naudoti lauke, turite įvertinti, jog jas veiks aplinkos veiksniai: saulė, lietus, šaltis, karštis, todėl reikalinga lauko naudojimui pritaikyta girlianda. Mūsų siūlomos lempučių girliandos terasoms pasižymi UV spindulių, temperatūrų skirtumų, drėgmės ir lietaus atsparumu (visi kontaktų sujungimai yra izoliuoti, taip užtikrinamas atsparumas vandeniui).
  • Įvertinkite elektros energijos sąnaudas. LED lemputės pasižymi ekonomiškumu, nes jos sunaudoja mažiau elektros energijos lyginant su tradiciniais šviesos šaltiniais, taip pat pasižymi didesniu efektyvumu ir patvarumu. Norintiems varianto, kuriam nebūtų reikalinga elektros energija, siūlome lauko girliandą su saulės baterija! Šis modelis puikiai tinkamas norintiems sumažinti elektros energijos suvartojimą, renkantiems atsinaujinančius energijos šaltinius ar neturintiems nuolatinės elektros energijos.

Lempučių terasai kaina

Lauko lemputės terasai nebrangus, tačiau kokybiškas ir universalus šviesos šaltinis. LED lempučių girliandos sukuria akiai malonų apšvietimą, kuris nevargina akių, kuria jaukią aplinką, kurioje norisi leisti laiką, nesvarbu ar tai būtų privati namų ar viešbučio/restorano terasa. Lempučių girliandos tarnauja ir kaip efektyvi dekoracija, todėl šis gaminys pasižymi universalumu ir yra toks populiarus. Kaina priklauso nuo pasirinkto lempučių dizaino, ilgio, atsparumo aplinkos veiksniams, reikalinga elektros energija ar tai lemputės su saulės baterija.

Garantuojame, jog Renginiopartneris.lt parduotuvėje rasite mūsų patikrintos kokybės produktus už mažesnę kainą!

Lemputės terasai internetu

Parduodame prekes, prie kurių kūrimo ir gamybos prisidėjome patys tiesiogiai bendradarbiaudami su gamintojais, todėl siūlome tik patikrintus ir aukščiausios kokybės gaminius. Įsigydami LED lemputes terasai internetu gaunate geriausią kainos pasiūlymą, platų asortimentą, ir komandą, kuri visada pasiruošusi Jums padėti.

Jūsų patogumui galite pasirinkti iš dviejų pristatymo būdų: prekių atsiėmimas tiesiogiai iš sandėlio arba partnerių (DPD) pristatymas į Jums patogią vietą.