Modernios staltiesės

Skaityti daugiau

Elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt jūs rasite ne vieną modernaus dizaino staltiesę. Mūsų poliesterio staltiesės Restly yra: 

  •  Pagamintos iš aukštos kokybės poliesterio bei apdirbtos teflonu, tad jos yra atsparios drėgmei bei lengvai valomos;
  • Net 7 spalvų ir skirtingų matmenų, tad lengvai rasite sau tinkamiausią variantą;
  • Tinkamos naudoti ir viduje, ir lauke;
  • Išskirtinai kokybiškas gaminys labai patrauklia kaina;
  • Modernaus dizaino, tad puikiai tiks ir namuose, ir renginių erdvėje ar restorane.

Pasinaudokite prekių filtravimo ar rikiavimo įrankiais ir greičiau raskite savo erdvei papuošti tinkamiausią, moderniai atrodančią staltiesę!

Kur galima panaudoti modernią stalo staltiesę? 

Mūsų klientais tampa ne tik privatūs pirkėjai, tačiau ir renginių organizatoriai bei įstaigos – verslai. Modernios ir gražios staltiesės Restly gali būti naudojamos:

  • Namuose ir patalpų viduje;
  • Kieme arba atviroje erdvėje, kaip lauko staltiesės;
  • Restoranuose, renginių erdvėse, banketų salėse ir kaip mobilių staliukų padengimas.

Dėl to, kad medžiaga yra patvari ir atspari nešvarumams bei lengvai prižiūrima, moderni staltiesė pasižymi labai dideliu universalumu dėl panaudojimo galimybių.

Modernios staltiesės privalumai ir trūkumai

Moderni stalo tekstilė arba, jeigu tiksliau, terminas moderni staltiesė apibūdina ne tik tam tikros išvaizdos, tačiau ir tam tikrų savybių staltieses.

Modernios stalo staltiesės dažniausiai išsiskiria minimalistine išvaizda. Jos rečiau puošiamos nėriniais ar kitais elementais ir leidžia interjero ar eksterjero aplinkoje pasižymėti bei išsiskirti kitoms detalėms. Svarbu tai, kad vienspalvės modernios staltiesės suteikia nemažai elegantiškumo bei rafinuotumo erdvei, kurioje jas patiesite. 

Tačiau, jeigu kuriate labai rustic, industrinio ar visiškai išskirtinio stiliaus aplinką, gali būti, kad geriau tiks ne modernios, o kitų tipų staltiesės.

Modernios staltiesės internetu

Pirkti staltieses internetu patogu, nes galite tai daryti iš namų, biuro ar kitos, sau patogios vietos. Jums nereikia gaišti laiko bėgiojant iš parduotuvės į parduotuvę. Pirkdami internetu taip pat galite palyginti skirtingus modelius bei iš karto matyti visą asortimentą.

Modernios staltiesės gera kaina

Nepraleiskite progos įsigyti aukščiausios kokybės stalo tekstilę pigiau, kai vyksta akcija ir taikomos nuolaidos. 

Modernios staltiesės su akcija – dar geresnės sąlygos pirkti!