Šildymo prietaisai

Skaityti daugiau

Šiluma – vienas iš pagrindinių dalykų, nuo kurio priklauso komfortas, ypač atvirose ar pusiau atvirose lauko erdvėse. Tam, kad šilumos jose nepritrūktų net ir žvarbiausią žiemos dieną, praverčia mūsų siūlomi Heatum šildymo prietaisai. Su jų pagalba galite lengvai padidinti komfortą savo namų verandoje, terasoje ar balkone, o taip pat ir pagerinti sąlygas savo svečiams restoranuose, viešbučiuose, net ir laikinose renginių erdvėse.

Jeigu sudomino kuris nors šildymo prietaisas iš mūsų katalogo – nedvejokite atsidaryti prekės puslapį. Ten rasite visą svarbiausią techninę informaciją apie tai, kuo pasižymi dominantis šildytuvas.

Kokius šildytuvų prietaisus dažniausiai renkasi klientai?

Nors kiekvienas Heatum šildymo prietaisas gali būti labai naudingas ir veiksmingas, jeigu jis pasirenkamas atsižvelgiant į sąlygas, populiarumo reitinguose pirmauja Heatum Core infraraudonųjų spindulių elektrinis šildytuvas (infraraudonųjų spindulių) ir Heatum Atėnė dujiniai šildytuvai.

Heatum Core infraraudonųjų spindulių (IR) šildytuvai gali būti tvirtinami prie sienų ar lubų ir apšildo net iki 24 kvadratinių metrų plotą. Be to, jie turi keturis reguliuojamo šildymo lygius ir yra sertifikuoti IP55 apsaugos klasei.

Na, o Heatum Atėnė dujinis oro šildymo įtaisas pasižymi įspūdinga galia, be to, sukuria jaukią atmosferą. Heatum Atėnė turi daug apsauginių elementų, o apačioje esantys ratukai paverčia šį įrenginį mobiliu. Jis puikiai tiks restoranams, renginių erdvėms ar net didelėms, nuosavų namų lauko terasoms. 

Kada reikalingi papildomi šildytuvų prietaisai?

Papildoma šildymo technika reikalinga tada, kai erdvėje nėra arba neužtenka pagrindinio šildymo pajėgumų. Orams vėstant ir temperatūrai krentant, komforto prarasti nesinori, todėl verta įsigyti tai, ką dauguma vadina šildomos lempos (šildančios lempos) arba dujinius oro šildytuvus. Su jų pagalba visada galėsite sukurti komfortą tada, kai to reikia. 

Oro šildytuvų prietaisai pigiau

Visi šildymo prietaisai Heatum pasižymi vienu geriausių kainos ir kokybės santykiu rinkoje. Tačiau papildoma nauda mėgausis ir kiekvienas, pasirinkęs pirkti šildytuvus su akcija. Specialiu akcijos ženklu pažymėtos prekės gali būti nukainotos nuo kelių iki keliasdešimties procentų!

Elektrinių bei dujinių šildytuvų prietaisai internetu

Internetu pirkti elektrinius bei dujinius oro šildytuvus dar patogiau ir paprasčiau nei bet kada anksčiau. Pasirinkite patikusį įrenginį, patogiausią būdą apmokėti bei patinkantį pristatymo metodą. Nelaukite eilėse ir greitai mėgaukitės didesniu komfortu su naujų šildytuvų pagalba!