Metalinės lentynos

Skaityti daugiau

Daiktų, įrankių, reikmenų, produktų ar net dokumentų laikymui namuose, verslo patalpose ar kitose erdvėse praverčia metalinės lentynos – stelažai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje jūs galite patogiai pirkti įvairaus dydžio, iki 1,5t svorį (arba iki 300kg ant lentynos) atlaikyti galinčias surenkamas lentynas, stelažus.

Serijų PRO, MASTER ir EXPERT lentynos pasižymi patvarumu, lengvu bei greitu surinkimu ir siūlo galimybę jungti kelias lentynas tarpusavyje maksimaliai efektyviam erdvės išnaudojimui. Galiausiai negalima pro akis praleisti ir nuostabaus kainos bei kokybės santykio, kurį siūlo tvirtos metalinės lentynos sandėliavimui PRO, MASTER bei EXPERT.  

Kaip išsirinkti kokybiškas metalines lentynas?

Renkantis lentynas arba ruošiantis statyti stelažus, svarbu atidžiai įvertinti visą pasiūlą bei kaip įmanoma konkrečiau nustatyti savo poreikius. Jeigu tai pavyks padaryti, bet kuris įsigytas stelažas maksimaliai patenkins poreikius. 

Pradėkite nuo to, kad tinkamai pasirinktumėte pakankamai tvirtą stelažą. Apie tai, kad tai – tvirtos lentynos praneša du dalykai:

  • Medžiagos, iš kurių baldas pagamintas;
  • Maksimalus svoris, kurį gali atlaikyti viena lentyna ir visas stelažas.

Štai, pavyzdžiui, aliuminis stelažas bus labai lengvas, tačiau jis tikrai nepasižymės tokiu tvirtumu, kaip nerūdijančio plieno lentynos. Būtent iš rūdims atsparaus, cinkuoto plieno ir pagaminti mūsų stelažai. 

Be to, prekių puslapiuose nurodomas ir maksimalus svoris, kurį gali atlaikyti viena lentyna ar visas stelažas (jį įprastai sudaro 4 arba 5 lentynos). PRO, MASTER ir EXPERT surenkamos metalinės lentynos gali atlaikyti 150-300kg ant vienos lentynos (priklausomai nuo modelio) ir iki 1,5t per visą konstrukciją. 

Dar vienas privalumas – labai paprastas surinkimas. Pramoninės metalo lentynos - stelažai EXPERT, MASTER arba PRO, kuriuos įsigysite iš Renginiopartneris.lt, surenkami be jokių įrankių per kelias minutes. Tam nereikia ir jokių papildomų žinių.

Metalinių lentynų patvarumas

Kadangi pastatomos metalinės lentynos naudojamos gėlėms, įrankiams, reikmenims darbui ar priemonėms susidėti, labai svarbus kriterijus yra jų patvarumas. EXPERT, PRO ir MASTER lentynos (metalinės) yra gaminamos iš aukštos kokybės cinkuoto plieno. Jis yra pagrindinis rėmo sudedamasis komponentas. Na, o tvirtas metalas arba kokybiška MDF (vidutinio tankumo medžių drožlių) plokštė sudaro pačias lentynas. Dėl to, EXPERT, PRO ir MASTER pastatomos metalinės lentynos iš Renginiopartneris.lt elektroninės parduotuvės palaiko iki 300kg svorį vienai lentynai.

Didelį privalumą pastebės ir naudotojai, kurie turi ribotą plotą arba erdvę montuoti šias konstrukcijas, mat, pramoninės lentynos PRO, MASTER ir EXPERT gali būti jungiamos tarpusavyje. Be to, mūsų pastatomos metalinės lentynos lengvai išskaidomos į du mažesnius stelažus. Todėl, jeigu yra poreikis, vietoje vienos didelės konstrukcijos turėsite dvi žemesnes bei efektyviau užpildysite erdvę patalpose, kur lubos yra žemesniame aukštyje. 

Metalinės lentynos kaina internetu

Pigios lentynos nebūtinai yra geriausias sprendimas. Visada siūlome ieškoti geriausio kainos ir kokybės santykio bei akcentuoti maksimalų konstrukcijos patvarumą ir laisvę konfigūruoti lentynų pastatymą. Nors ir išsiskiria labai aukšta kokybe bei patvarumu, metalinės PRO, EXPERT ir MASTER lentynos savo kaina tikrai išlieka patraukliame diapazone. 

Privatūs ir verslo klientai, nusprendę pirkti internetu galės mėgautis plačiu asortimentu, lanksčiomis atsiskaitymo ir pristatymo galimybėmis bei nemokamu pristatymu užsakymams nuo 100EUR. 

Metalinės lentynos akcija

Ieškokite produktų, kataloge pažymėtų ženklu „akcija“. Pažymėti stelažai – lentynos parduodami nuo kelių iki keliasdešimt procentų pigiau.