Oro šildytuvai

Skaityti daugiau

Oro šildytuvai yra universalus įrenginys. Jį patogu ir verta naudoti visiems, norintiems daugiau komforto. Mobilius ir pakabinamus oro šildytuvus lengvai pritaikysite namuose arba kitose erdvėse. Jis savo vietą suras ir sodyboje ar nepilnai uždarose lauko erdvėse – terasose, balkonuose, verandose ir ne tik. Tai taip pat yra puikus sprendimas svetingumo bei aptarnavimo verslui – viešbučiams, restoranams, barams, kavinėms, renginių organizatoriams.

Dujinis šildytuvas arba infraraudonųjų spindulių šildymo lempa – aukšto efektyvumo, lengvai naudojami įrenginiai. Jie gali efektyviai šildyti patalpas tada, kai to reikia. Oro šildytuvai būna įvairių formų, dydžių ir tipų. 

Elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt kiekvienas pirkėjas gali rasti aukščiausios kokybės mobilius bei pakabinamus Heatum šildytuvus orui bei priedus jiems. Mobilūs šildytuvai suteikia galimybę lengvai reguliuoti šildymo stiprumą ir šildymą erdvėje, o pakabinamas lengviau pritaikomas prie interjero. 

Pasidairykite po prekių katalogą ir raskite, kuris oro šildymo įtaisas padidintų komfortą jūsų namuose!

Mobilus ar pakabinamas oro šildytuvas?

Kaip matote kataloge – populiariausi yra du šildytuvų tipai – mobilūs bei pakabinami.

Mobilieji oro šildytuvai, kaip ir išduoda jų pavadinimas, gali būti lengviau perkeliami iš vienos vietos kitą. Juos galima lengvai ne tik pernešti arba pervežti iš vieno terasos kampo į kitą, tačiau ir iš patalpų vidaus išnešti į lauką bei atvirkščiai. Tačiau nepamirškite, kad norint jį patogiai judinti ir nešioti, šildytuvas neturėtų išsiskirti labai dideliu svoriu. Jeigu turite didelį, atviresnį plotą, mobilus šildytuvas, ko gero tiks geriausiai, nes gali nebūti vietos tvirtinimui.

Pakabinami oro šildytuvai puikiai tinka, kai patalpoje nėra tiek daug ploto ant grindų. Juos pritvirtinus prie sienos ar lubų (~2m aukštyje, jeigu tai – infraraudonųjų spindulių šildytuvas) galima gauti didžiausią efektyvumą bei neprarasti nė truputėlio grindų ploto. Be to, jie gali būti ir energetiškai efektyvesni. Pakabinama šildymo technika rekomenduojama nedidelėms erdvėms arba ten, kur yra sienos bei lubos. 

Apskritai tiek mobilieji, tiek pakabinamieji oro šildytuvai yra puikūs sprendimai, leidžiantys greitai ir efektyviai apšildyti patalpas. 

Tinkamas pasirinkimas gali priklausyti nuo to, kokio dydžio yra šildomos patalpos plotas ir kiek mobilumo reikia iš pačio įrenginio. 

Kaip išsirinkti kokybišką oro šildytuvą?

Kokybišką oro šildytuvą tikrai nėra sudėtinga išsirinkti ir internetu. Turime jums keletą patarimų, kaip tai padaryti.

  • Pirma, reikia išsiaiškinti, kokio dydžio oro šildytuvo jums reikia. 
  • Pagalvokite arba apsiskaičiuokite, kiek laisvo grindų ploto galėsite skirti šildytuvui;
  • Jeigu grindų ploto nėra daug arba labai reikia laisvumo – rinkitės pakabinamus modelius, o jeigu erdvė didelė ir reikia daugiau galios, geriau tikti gali mobilūs dujiniai šildytuvai.
  • Taip pat rinkitės ir tarp dviejų energijos šaltinių. Dujiniai oro šildytuvai paprastai užtikrina galingesnį šildymą, tačiau infraraudonųjų spindulių šildytuvai dėl mažesnės galios taupiau naudoja energiją ir reikalauja mažiau priežiūros. 
  • Būtinai susipažinkite ir su įrenginio techninėmis savybėmis prekės puslapyje. Atsiliepimai gali padėti susidaryti bendrą vaizdą, o techniniai parametrai galutinai atskleis, kuris variantas būtų geriausias iš gausaus jų rato. 

Oro šildytuvai pigiau

Bene geriausius pasiūlymus Heatum oro šildytuvams rasite internetinėje Renginiopartneris.lt parduotuvėje. Čia iš karto matysite, kuris mobilus ar pakabinamas šildytuvas parduodamas su akcija bei galėsite išrikiuoti visus esamus modelius pagal kainą, nuo aukščiausios arba mažiausios.

Mobilūs oro šildytuvai internetu

Mobilų oro šildytuvą patogiai įsigysite internetu. Čia nereikės laukti eilėse, galėsite rinktis iš labai plataus, aukštos kokybės Heatum šildytuvų asortimento bei patys rasite ne vieną išskirtinį pasiūlymą su nuolaidomis.

Taip pat svarbu paminėti, jog pirkdami galėsite pasirinkti sau patogiausią pristatymo būdą, kad nereikėtų turėti papildomų rūpesčių. Galėsite gauti šildytuvą nurodytu adresu ir rūpintis tik naudojimu.