Medžiaginės servetėlės vestuvėms

Skaityti daugiau

Nors medžiaginės servetėlės vestuvėms ir gali pasirodyti kaip smulkus dekoro elementas, tačiau jis suteikia daug elegancijos ir prabangos šventei. Todėl, jei norėtumėte jomis papuošti stalus savo šventėje, pasižvalgykite jų Renginiopartneris.lt, kur rasite platų pasirinkimą bei gerą kainos ir kokybės santykį!

Kokias medžiagines servetėles vestuvėms pasirinkti?

Medžiaginės servetėlės vestuvėms turėtų būti pasirenkamos atsakingai, kadangi jos yra labai svarbus stalų dekoro elementas. Žinoma, kadangi jų asortimentas yra išties platus, rekomenduojama atsižvelgti į šiuos pagrindinius aspektus, padėsiančius priimti geriausią sprendimą:

  • Servetėlių dizainas – medžiaginės servetėlės stalo serviravimui turėtų derėti prie likusio šventės dekoro, todėl būtent pagal tai ir rinkitės jų spalvas ar raštus. 
  • Dydis – servetėlių galima rasti skirtingų dydžių, todėl įsitikinkite, jog jis puikiai atitiktų jūsų poreikius. 
  • Medžiaga – pirmenybę teikite kokybiškoms medžiagoms, tokioms kaip medvilnė, linas ar kita, kadangi iš jų pagamintos servetėlės ne tik atrodys itin gražiai, bet ir tarnaus ilgiau. 

Kaip papuošti vestuvių stalą medžiaginėmis servetėlėmis?

Yra keli būdai, kaip būtų galima papuošti vestuvių stalą medžiaginėmis servetėlėmis. Pats paprasčiausias – servetėlę sulankstyti į stačiakampį, kurį reikėtų padėti kairėje lėkštės pusėje, po šakute. Tačiau jei norite kiek įdomesnio ir prabangesnio bendro vaizdo, galite naudoti specialius, medžiaginėms servetėlėms skirtus žiedus. Jais papuoštas servetėles dėkite į lėkštės centrą – tai, be jokios abejonės, bus žavingas stalo akcentas. 

Medžiaginės servetėlės vestuvėms kaina

Priklausomai nuo to, ar jus domina medžiaginių servetėlių nuoma ar įsigijimas, jų kaina gali skirtis. Žinoma, nuomotis yra kiek pigiau nei pirkti, tačiau, jei žinote, jog dar ne kartą galėsite šias servetėles panaudoti – neabejokite ir jas įsigykite! Tai lengvai padaryti galite Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje, kur rasite labai didelį šių servetėlių pasirinkimą. Gi pirkti internetu ne tik labai patogu, bet ir dažnai labai apsimoka, kadangi čia reguliariai taikomos įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai, leisiantys sutaupyti.