Šventinės staltiesės

Skaityti daugiau

Kokybiškos staltiesės Restly – puiki investicija į šventinio stalo padengimą. Tiek namuose, tiek restorane, banketų salėje, sodyboje ar kitoje erdvėje, stilingai padengtas stalas atspindės šventinę nuotaiką bei sukurs iškilmingą atmosferą.

Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje jūs galite patogiai įsigyti skirtingų spalvų ir matmenų, aukščiausios kokybės, drėgmei atsparias ir lengvai valomas staltieses. Restly šventinės staltiesės ant stalo atliks ne tik puošiantį vaidmenį, tačiau ir apsaugos nuo nešvarumų bei dėmių. Šventinės staltiesės yra svarbus puošybos ir patalpų dekoravimo elementas, todėl rinkitės Restly staltieses, kurių kokybę vertina ir privatūs pirkėjai, ir verslo klientai.

Kokią šventinę staltiesę pasirinkti vestuvėms?

Jeigu ieškote gražios staltiesės, kuria galėtumėte padengti stalą ar stalus vestuvių šventėje, mūsų internetinėje parduotuvėje tikrai turėsite iš ko rinktis.

Turime tiek apvalių, tiek stačiakampių staltiesių, todėl stilingai padengti galėsite ir apvalios, ir stačiakampio ar kvadrato formos stalus. 

Kai organizuojama vestuvių šventė, svarbu sukurti bendrą šventės erdvės visumą, todėl tinkamiausia spalva gali nemažai skirtis, priklausomai nuo to, kaip bus dekoruojama salė, restoranas ar kita erdvė. Beveik niekada nesuklysite pasirinkę baltas stalo staltieses. Ši spalva, iš savęs simbolizuoja šventiškumą bei taip pat yra gana neutrali, tad derės su beveik bet kokių tonų ar atspalvių dekoracijos gražiai atrodys prie tokių staltiesių.

Iš mūsų asortimento taip pat galime rekomenduoti ir dramblio kaulo – šviesiai šampaninės spalvos staltieses. Rekomenduojama, kad staltiesė kristų kone iki pat grindų bei uždengtų stalo kojas. Taip sukursite moderniai atrodančią, tačiau klasiškai papuoštą erdvę.

Kokiomis progomis naudojamos šventinės staltiesės?

Šventinės staltiesės gali būti naudojamos pačių įvairiausių progų metu. Proginį dekoravimą ir erdvių puošimą galime pritaikyti ne tik vestuvėms, tačiau ir krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams, metinėms. Taip pat svarbios yra ir darbo šventės ar organizacijų minimos progos. Jų metu gali pasitarnauti gražios staltiesės ir servetėlės, kuriomis padengsite stalus.

Na, o kaip gi be didžiųjų metų švenčių – Kalėdų, Kūčių, Velykų, naujųjų metų, Joninių ar kitų? Jeigu bet kurios iš šių progų metu organizuojate susitikimus, dengiate stalą ar savo verslo patalpose priimate svečius, jums tikrai pravers Restly velykinės staltiesės. Restly gali būti ir velykinės, ir Kalėdinės, naujametinės ar kitų progų pasirinkimas, kadangi neutralios spalvos bei kokybiška medžiaga užtikrina maksimalų dekoracijos universalumą. 

Tačiau tos progos, kurias išvardinome, nebūtinai turi būti vienintelės, kuriomis galima naudoti šventines staltieses. Jeigu savo namuose minite kitas progas arba verslo įstaigoje norite sukurti šventinę aplinką nebūtinai per pagrindines šventes, Restly poliesterio staltiesės tam puikiai tiks. 

Šventinės staltiesės internetu

Jeigu nuspręsite pirkti šventines staltieses internetu, galėsite iš karto mėgautis šiomis naudomis:

  • Platus įvairių dydžių, skirtingų spalvų, kokybiškų poliesterinių staltiesių asortimentas;
  • Kiekvienos prekės puslapyje rasite išsamų jos savybių bei priežiūros aprašymus, kurie padės išsirinkti;
  • Patrauklios kainos bei ypatingi pasiūlymai pirkti pigiau;
  • Galimybė pasirinkti jums patogiausią pristatymo metodą į namus ar nurodytu adresu;
  • Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100EUR;
  • Garantija staltiesėms.

Šventinių staltiesių akcija

Ne vienai prekei mūsų kataloge gali būti taikoma ir akcija. Ieškokite būtent ženkleliu „akcija“ pažymėtų produktų ir tokias staltieses galėsite įsigyti keliais arba net keliasdešimt procentų mažesne nei įprasta kaina. 

Galimybė pigiau pirkti staltieses yra aktuali ne tik privatiems klientams, tačiau ir restoranams ar renginių erdvių administratoriams.