Sieniniai sildytuvai

Skaityti daugiau

Prie sienos tvirtinami Heatum Core, Urban, Empire, Optim ir kiti, net iki 3kW šildymo galią turintys šildytuvai yra puikus ir praktiškas sprendimas terasoms, verandoms, balkonams ar kitoms erdvėms šildyti. Jie gali būti naudojami ir lauke, ir viduje. Sieninius Heatum šildytuvus puikiai pritaikys ne tik nuosavų namų šeimininkai, tačiau ir restoranai, pramogų/renginių erdvės bei kiti verslai, kur svarbus komfortas!

Kaip išsirinkti kokybišką sieninį šildytuvą?

Renkantis sieninį infraraudonųjų spindulių šildytuvą svarbu atsižvelgti į techninius faktorius bei jūsų pačių patalpą, kurią šildysite. Tik taip surinksite informaciją, kuri padės įsigyti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį gaminį. Nors patarti visada gali ir Renginiopartneris.lt komanda, tačiau tam tikra informacija naudinga bus ir jums patiems!

Sieniniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai būna įvairių stilių, todėl įsitikinkite, kad pasirinkote tokį, kuris tiks prie bendros erdvės estetikos. Nepamirškite atsižvelgti į galingumą ir tai, kokio dydžio patalpoms jis tinka. Be to, svarbūs ir matmenys, kad įrenginys tilptų į tą vietą, kurią esate jam numatę.

Galiausiai – prioritetą teikite tiems šildytuvams, kurie turi daugiau reguliavimo galimybių, kaip kad skirtingus šildymo lygius ir nuotolinio valdymo pultelį.

Sieninių šildytuvų privalumai

Heatum sieniniai šildytuvai yra naudingas, patogus ir labai praktiškas pasirinkimas. Tiek pagal fizikinių dėsnių teoriją, tiek pagal gamintojo informaciją ar praktinę klientų patirtį jie galės greitai, efektyviai ir ekonomiškai efektyviai šildyti. Geriausia tai, jog toks šildytuvas neužims nė kiek grindų ploto.

Su daugumos modelių komplekte esančiomis tvirtinimo detalėmis, nebus problemos šiuos šildytuvus tvirtinti prie sienos arba prie lubų. Tai suteiks lankstumo iš estetinės bei praktinės pusės.

Kartu su tuo privalumu, kad neužima grindų ploto, elektrinis šildytuvas, kurį tvirtinsite prie sienos ir labai efektyviai gali paskirstyti šilumą po plotą. Jeigu jį pakabinsite maždaug 2,5m aukštyje, šiluma pasieks visus, kas bus tame plote. 

Sieninių šildytuvų kaina

Heatum sieninių infraraudonųjų spindulių šildytuvų kaina priklauso nuo pasirinkto šildytuvo modelio, galingumo ir keleto kitų savybių. 

Sieninių elektrinių infraraudonųjų spindulių šildytuvų kaina gali skirtis net kelis kartus, jeigu lyginsime ekonomiškiausias bei galingiausias šildančias lempas

Nepamirškite, kad renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje neretai siūlomos ir nuolaidos. Pasinaudoję jomis galėsite įsigyti aukščiausios kokybės Heatum infraraudonųjų spindulių šildytuvus keleto ar net keliasdešimt procentų mažesne kaina.

Jūsų patogumui prekes galite rikiuoti pagal kainą nuo pigiausio iki brangiausio bei atvirkščiai.

Sieniniai, elektriniai šildytuvai internetu

Jei nuspręsite pirkti sieninius infraraudonųjų spindulių, elektrinius oro šildytuvus internetu, galėsite mėgautis šiais privalumais:

  • Pačios patraukliausios kainos bei bene geriausias kainos ir kokybės santykis, kurį siūlo Heatum sieniniai šildytuvai;
  • Lengva ir greita prieiga prie visos informacijos ir techninių savybių, jeigu norėsite įrenginius palyginti;
  • Greitas prekių pristatymas visoje Lietuvoje;
  • Visada padėti ir patarti pasiruošę konsultantai, kurie gali parekomenduoti arba atsakyti į klausimus tiesioginio susirašinėjimo metu.