LED lempučių girlianda

Skaityti daugiau

Kur įsigyti kokybiškas LED lemučių girliandas? 

Jei ieškote kokybiškų LED lempučių savo namams ar kiemui, tačiau nežinote, kur tokias galėtumėte įsigyti, internetinė parduotuvė Renginiopartneris.lt yra kaip tik ta vieta, kur jas galėsite rasti. Mūsų komanda stengiasi, jog kataloge būtų tik tos LED lauko girliandos, kurios pasižymėtų pačia geriausia kokybe. LED lemputės, kurios yra girliandos pagrindas, gali būti įvairių formų bei dydžių, tad rinkitės tokias, kurios jums gražiausios bei geriausiai tinka prie jūsų interjero. 

Kur namuose rekomenduojama kabinti LED lempučių girliandas? 

LED lemputės girlianda namuose gali būti naudojama sienoms, luboms ar terasai papuošti. Jų pagalba į bet kurią norimą erdvę įnešite daugiau jaukumo bei estetikos. Šventinės lempučių girliandos puikiai tiks ir Kalėdų eglutei dekoruoti. Tiesa, jei sugalvotumėte jomis papuošti ir savo kiemą, įsitikinkite, jog LED lemputės yra atsparios vandeniui. Įprastai tai nurodo IP atsparumo klasė – kuo ji didesnė, tuo LED lempučių girlianda bus atsparesnė kietosioms dalelėms – dulkėms bei vandeniui. 

LED lempučių girliandos internetu 

LED lauko lemputės girliandai bei girliandos labai patogiai ir greitai gali būti įsigyjamos internetu. Jei prekė yra sandėlyje, mes ją jums pristatysime per 1-2 darbo dienas, na, o jei jos šiuo metu neturime, galime nedelsiant ją užsakyti. Susisiekite su mumis ir paaiškinsime, kaip vyksta užsakymo procesas bei per kiek laiko prekė pasiektų jus. 

LED lempučių girliandų kainos

Atsakyti, kiek kainuoja LED lempučių girlianda, yra gana sudėtinga, kadangi tai priklauso nuo kelių dalykų – lempučių dydžio, formos, girliandos ilgio, galios bei IP atsparumo klasės. Tarkime, lauko sąlygoms atsparias girliandas, kurių ilgis būtų didelis, pavyzdžiui, lemputės vestuvėms, pirkti bus kiek brangiau nei tinkančias naudoti tik namuose.