Šildymo įranga

Skaityti daugiau

Heatum šildymo įranga – puikus pirkinys ne tik namų ūkiams. Mūsų siūlomi šildytuvai tinka ir restoranams, viešbučiams ar kitam verslui, kuris nori savo klientams sukurti maksimalų komfortą. Rinkitės iš skirtingų galingumų dujinių įrenginių (oro šildytuvai) arba infraraudonųjų spindulių šildytuvų, dar vadinamų šildančiomis lempomis.

Pakabinkite šildytuvus ant sienos, lubų arba rinkitės pastatomą šildymo įrangą. Nepriklausomai nuo jūsų poreikių, Heatum asortimente rasite tinkamą sprendimą!

Kada reikalinga papildoma šildymo įranga?

Papildoma šildymo įranga praverčia visur, kur nėra centrinio ar pagrindinio šildymo sprendimo bei, paprasčiausiai, gali trūkti šilumos. Heatum šildytuvas sau vietą lengviausiai randa nuosavų namų verandose, terasose, balkonuose ar pavėsinėse. Juos taip pat lengva panaudoti ir verslui – restoranams, viešbučiams, renginių organizatoriams ir ne tik.

Dujinis oro šildymo įtaisas arba elektrinis, infraraudonųjų spindulių šildytuvas gali pridėti komforto tiek, kiek reikia tada, kai to labiausiai reikės. Be to, kai kurie Heatum šildytuvai puikiai tinka ir keliaujant – yra mobilūs bei gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą.

Kaip išsirinkti reikiamą šildytuvų įrangą?

Šildytuvą reikia pasirinkti pagal jo tipą, matmenis, galingumą ir, be abejonės, estetines savybes.

Elektrinis šildytuvas (infraraudonųjų spindulių) puikiai tinka kompaktiškoms erdvėms bei ten, kur turime ribotą erdvę ant grindų. Pakabinami arba prie sienos tvirtinami infraraudonųjų spindulių šildytuvai lengvai pritvirtinami bei panaudojami.

Na, o dujinis šildytuvas užima daugiau vietos, tačiau sukuria daugiau jaukumo, gali papuošti eksterjero erdvę bei neskleidžia jokio garso.

Jūsų patogumui, prekių kataloge nurodomas ir patalpų plotas, kuriam šildyti pakanka įrenginio galios. 

Šildytuvų įranga internetu

Šildymo įranga Heatum – bene geriausias ir universaliausias pasirinkimas visame internete. Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik gausų asortimentą, tačiau galėsite susipažinti su aktualių šildytuvų savybėmis, gauti konsultacijas iš specialistų bei pasirinkti patogiausią būdą atsiskaityti ir pristatymą.

Šildytuvams reikalinga įranga pigiau

Neretai vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos sukuria galimybę aukščiausios kokybės Heatum šildytuvus pirkti pigiau nei įprastai. Sukurkite jaukią ir komfortišką aplinką savo namiškiams ar verslo svečiams bei klientams už pigiau.