Skėčiai nuo saulės

Skaityti daugiau

Skėčiai nuo saulės yra puikus būdas neperkaisti karštą vasaros dieną ir apsisaugoti nuo kenksmingų saulės spindulių. Jei ir jūs norėtumėte vieną iš jų įsigyti, pasižvalgykite Renginiopartneris.lt, kur rasite platų jų asortimentą ir gerą kainos bei kokybės santykį. 

Kodėl reikėtų įsigyti lauko skėtį nuo saulės?

Skėtis nuo saulės yra puikus pirkinys, praversiantis tikrai kiekvienam, kadangi jie gali apsaugoti nuo žalingo UV spindulių poveikio. Ilgalaikis UV spindulių poveikis gali sukelti odos vėžį, kataraktą ir kitas sveikatos problemas. Jei viso to norisi išvengti, būtent skėčio nuo saulės naudojimas gali sumažinti šių sveikatos problemų atsiradimo riziką, kadangi jis blokuoja didelę dalį ultravioletinių spindulių ir neleidžia jiems pasiekti odos. Be to, saulės skėčiai yra geras pasirinkimas ir tuo atveju, jei akys yra itin jautrios šviesai ar jei norima apsisaugoti nuo perkaitimo. 

Kokį skėtį nuo saulės pasirinkti?

Renkantis, kurie lauko skėčiai nuo saulės jums geriausiai tiktų, verta atsižvelgti į keletą dalykų: 

  • Medžiaga – ieškokite skėčio, pagaminto iš tokios medžiagos, kuri blokuotų UV spindulius. Dažniausiai tam puikiai tinka poliesteris arba nailonas.
  • Dydis – apsvarstykite, kokio dydžio skėtis jums yra reikalingas. Dideli skėčiai nuo saulės puikiai tiks šeimai, tačiau jį bus sunkiau perkelti iš vienos vietos į kitą. 
  • Kokybė – lauko skėtis nuo saulės būtinai turi turėti tvirtą rėmą, kad būtų užtikrintas jo stabilumas net ir vėjuotą dieną. 
  • Forma – skėčiai gali būti apvalūs, stačiakampiai ar kvadratiniai, tad nuspręskite, kuri iš šių formų jums yra tinkamiausia. Stačiakampis ar kvadratinis skėtis nuo saulės puikiai tinka terasai, kadangi dažnai jie yra gana dideli ir gali apsaugoti nemažą plotą nuo saulės. 

Tiesa, verta paminėti ir tai, jog kokybiški skėčiai nuo saulės apsaugo ir nuo lietaus

Skėčiai nuo saulės internetu

Jei jus domina skėčiai nuo saulės ir norėtumėte vieną jų įsigyti, internetinėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt rasite platų jų pasirinkimą geru kainos ir kokybės santykiu. Čia galite rinktis iš skirtingų dydžių, spalvų bei konstrukcijų lauko skėčių nuo saulės, tad tikrai kiekvienas nesunkiai ras sau geriausią variantą. Negana to, pirkti internetu – labai paprasta, greita ir saugu. Viskas, ką jums reikia padaryti, įsidėti patinkančią prekę į krepšelį, pasirinkti patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą ir laukti, kol prekė pasieks jus. Tad, nieko nelaukite ir pasižvalgykite mūsų kataloge!

Skėčiai nuo saulės kaina

Atsakyti, kiek tiksliai kainuoja skėčiai nuo saulės yra gana sudėtinga, kadangi jų kaina priklauso tikrai ne nuo vieno faktoriaus: medžiagų, iš kurių yra pagaminti, dydžio, konstrukcijos ir dizaino. Visgi, gera žinia ta, jog Renginiopartneris.lt internetinėje parduotuvėje šioms ir kitų kategorijų prekėms reguliariai yra taikomos įvairios akcijos bei ypatingi pasiūlymai, leisiantys norimą produktą įsigyti kur kas pigiau nei įprastai. Norintiems apie nuolaidas sužinoti pirmiesiems siūlome užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį, kurio pagalba gausite kiekvienos savaitės nuolaidų pasiūlymus!