Impregnuotos staltiesės

Skaityti daugiau

Impregnavimas - tai audinio apdorojimo procesas, kuris padaro jį atsparų purvui, dėmėms ir drėgmei. Impregnuotos staltiesėstaip pat pasižymi atsparumu vandeniui, skysčiams ir nešvarumams.

Dėl to jos puikiai tinka kaip lauko staltiesės. Jas galima lengvai nuvalyti ir jos neblunka net kontaktuodamos su tiesioginiais saulės spinduliais. 

Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamos impregnuotos Restly stalo staltiesės gali būti tiesiamos ant valgomojo, svečių ar kito stalo. Jam staltiesės suteikia papildomos elegancijos. Rinkitės iš skirtingų spalvų, matmenų ir stilių!

Kada naudojamos impregnuotos staltiesės?

Gražios, impregnuotos staltiesės tinka bet kokiai progai, kur reikia puošniai arba elegantiškai padengti stalą. Jos yra ypač atsparios drėgmei ir aplinkos poveikiui, tad be didelės baimės galima impregnuotas staltieses naudoti lauke. 

Nesvarbu, ar rengiate vakarėlį lauke, ar norite apsaugoti stalą banketų salėje ar šventes priimančioje sodyboje, o gal tiesiog siekiate atnaujinti valgomojo erdvę namuose, impregnuotos staltiesės yra tinkamas pasirinkimas. 

Jos puikiai atrodo ir taip pat nereikia nerimauti, kad joms kažkas atsitiks bei jas kažkas pažeis.

Kaip išsirinkti impregnuotą staltiesę?

Staltiesės pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno pirkėjo asmeninių ir praktinių poreikių. 

Prieš įsigydami staltiesę atsižvelkite į jos dydį, spalvą, raštą, audinio tipą ir ilgaamžiškumą. Jūsų patogumui, impregnuota stalo tekstilė iš Renginiopartneris.lt gali būti užsakoma pagal jūsų pageidavimus.

Taip pat svarbu nuspręsti tarp apvalios ir stačiakampės staltiesės. Tinkamiausias pasirinkimas priklauso nuo jūsų stalo formos - jei turite apvalų arba ovalų valgomojo stalą, geriausia rinktis apvalią staltiesę. Jei turite stačiakampį arba kvadratinį valgomojo stalą, rinkitės stačiakampę staltiesę. Taip pat galite naudoti dvi mažesnes stačiakampes staltieses, kuriomis uždengsite du stalo galus, kad sukurtumėte elegantišką vaizdą.

Impregnuotos staltiesės internetu

Kai nusprendžiate staltieses pirkti internetu, iš elektroninės parduotuvės Renginiopartneris.lt, jūs iš karto galite mėgautis šiais privalumais:

  • Gausus kokybiškų staltiesių asortimentas;
  • Galite rinktis skirtingų matmenų ir skirtingų spalvų staltieses;
  • Prekės puslapyje iš karto galite susipažinti su jos savybėmis ir gaminio sudėtimi;
  • Pirkti galite sau patogiu metu;
  • Galite pasirinkti priimtiniausią pristatymo metodą.

Impregnuotos stalo staltiesės pigiau

Įvairios staltiesės gali būti parduodamos ir su akcija pigiau nei įprasta kaina. Ieškokite akcijos ženklo prekių kataloge ir sutaupykite!