Lauko girliandos terasai

Skaityti daugiau

Lauko girliandos – populiarus pasirinkimas tiek privačių namų, tiek viešbučių, restoranų terasose. LED lempučių girliandų dėka sukuriamas jaukus, akiai malonus apšvietimas, jos taip pat tarnauja kaip nebrangus, tačiau efektyvus terasos papuošimas.

Kaip išsirinkti kokybiškas lauko terasos girliandas?

Įsigyjant lempučių girliandas, kurias naudosite lauke, balkone ar terasoje, atkreipkite dėmesį į jų atsparumą UV spinduliams, temperatūrų skirtumui (karščiui – šalčiui), drėgmei ir lietui.

Šioje elektroninėje parduotuvėje esančios lauko girliandos terasai pasižymi atspara aplinkos poveikiui: izoliuoti kontaktų sujungimai užtikrina izoliaciją vandeniui, storas, tačiau lankstus girliandos laidas suteikia tvirtumą, o iš specialaus plastiko pagamintas lemputės burbulas yra atsparesnis dūžiams, įbrėžimams, karščio – šalčio poveikiui.

Kodėl verta įsigyti lauko lemputes?

Įstaigoms, kurios vykdo veiklą lauko terasose ar fiziniams asmenims, kurie nori patogiai leisti vakarus terasoje - reikalingas apšvietimas. LED lempučių girlianda yra puikus šviesos šaltinis, kuris pasižymi ekonomiškumu, nes sunaudoja mažiau elektros energijos lyginant su įprastais šviesos šaltiniais. Taip pat galite įsigyti lempučių girliandą terasai su saulės baterija, kurios naudojimas pagrįstas saulės energija.

Verta paminėti, jog lauko girlianda terasai atlieka ne tik tiesioginę savo funkciją (suteikia apšveitimą), bet yra itin mėgstamas dekoro elementas. Platus pasirinkimas leidžia rinktis iš skirtingo dizaino, spalvos modelių, todėl tikrai rasite patinkantį variantą, kuris papuoš Jūsų erdvę.

Lauko lemputės internetu pigiau

Renginiopartneris.lt internetinėje parduotuvėje siūlome platų lauko lempučių girliandų asortimentą su geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Sėkmingą Jūsų apsipirkimą užtikrina nesudėtingas užsakymas, greitas pristatymas (galimas atsiėmimas sandėlyje arba pristatymas DPD kurjerių / partnerių pagalba) ir galimybė konsultuotis su mūsų specialistais.
Laukiame Jūsų atsiliepimų!