Pavėsinės skėčiai

Skaityti daugiau

Sveiki atvykę į Renginiopartneris.lt elektroninę parduotuvę, kur jus pasitiks platus pavėsinės skėčių asortimentas. Čia rasite aukštos kokybės prekes, kurios galės atitikti jūsų poreikius, lūkesčius ir norus. 

Lauko pavėsinės skėčiai erdvę pavers dar jaukesne ir suteiks apsaugą nuo saulės ar žvarbaus oro. Nesvarbu, ar turite mažesnę, ar labai didelę pavėsinę, mūsų siūlomi skėčiai tikrai atliks savo darbą ir sukurs malonesnę aplinką visiems. 

Bene patogiausia pavėsinės skėčius pirkti internetu, kadangi patys galėsite pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą bei paprastai palyginsite skirtingus variantus. 

Pavėsinių skėčių privalumai

Pavėsinės skėčiai turi nemažai privalumų. Nors dalis jų priklauso ir nuo to, kokį skėtį pasirinksite, kadangi Renginiopartneris.lt parduotuvėje siūloma tik kokybiška produkcija, tai įsigiję prekę iš mūsų katalogo galėsite mėgautis šiais privalumais:

  •       Pavėsis ir apsauga. Skėtis visada saugos nuo kaitrios saulės ar lietaus. 
  •       Patvarumas. Mūsų parduodami pavėsinės skėčiai pagaminti iš patvarių medžiagų. Skėčio konstrukcija yra plieno ir aliuminio mišinys, todėl jai nebaisus net ir stipresnis vėjas. Na, o skėčio audinys – tankus ir kokybiškas. Tai reiškia, kad skėtis tarnaus ilgai ir reikalaus mažiau priežiūros.
  •       Universalumas. Pavėsinė ir skėtis nebūtinai turi visą laiką būti toje pačioje vietoje. Skėtį galima naudoti įvairiose vietose, pavyzdžiui, terasoje, prie baseino, tiesiog patinkančioje vietoje kieme. Juos galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą.
  •       Estetinė nauda. Pavėsinės skėtis papildo erdvę iš estetinės pusės. Skėčiai gali būti priderinami prie bendro vaizdo arba konkrečių detalių, elementų.

Kur statomi pavėsinių skėčiai?

Spręsdami, kur statyti pavėsinės skėtį, atsižvelkite į pačios pavėsinės dydį ir formą. Didesnėje erdvėje natūraliai reikės didesnio skėčio, o mažesnėje gali puikiai tikti ir kuklesnės aprėpties modelis. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į terasos formą, nes tai gali turėti įtakos tam, kaip skėtis „įsipaišys“ ir kokį pavėsį suteiks.

Pagalvokite ir apie sklypo lokaciją ir pasirinkite vietą skėčiui, iš kurios kristų didžiausias pavėsis. Tai ypač svarbu, jei norite naudotis terasa karščiausiu dienos metu. Be abejonės atsižvelkite ir į vėjo kryptį. Galbūt norėsite pastatyti skėtį labiau užuovėjoje arba toje vietoje, kur vėjui smarkiau papūtus nekiltų grėsmė, kad skėtis ką nors pažeistų, sužeistų ar prapultų.

Galiausiai, kai jau planuojate statyti skėtį savo pavėsinėje, įvertinkite tai, kaip stovi baldai. Skėtis geriausiai „žiūrisi“ ir tarnauja centre. Taip pavėsis tenka visiems baldams.

Pavėsinės skėčiai internetu

Pirkti skėčius pavėsinėms internetu bus patogu. Mūsų elektroninėje parduotuvėje pasirinkimo galimybės yra tikrai plačios. Prekės puslapyje rasite daug naudingos informacijos, o pasinaudojus prekių filtrais ir rikiavimo įrankiu galima greitai rasti tinkamiausią variantą. Pirkdami internetu taip pat pasirinkite patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą.

Pavėsinės skėčiai kaina

Pavėsinių skėčių kaina gali būti labai įvairi. Ji skiriasi priklausomai nuo dydžio ir kitų skėčio savybių. Mažesni skėčiai gali būti pigesni už didesnius ir atvirkščiai. Tačiau pas mus pirkti apsimoka, nes kiekvienas gali rasti variantą pagal savo biudžetą. Be to, jeigu norisi pavėsinės skėčius pirkti pigiau, ieškokite simboliu „akcija“ pažymėtų prekių.