Pavesinės 2x3

Skaityti daugiau

Ieškote kompaktiškos pavėsinės verslui, renginiams ar savo namų sodui ir sambūriams? Nepriklausomai nuo jūsų poreikių, 2x3m pavėsinės gali būti puiki investicija ir puikus pirkinys, kuris apsaugos nuo lietaus, saulės ir suteiks daugiau komforto darbui bei apsaugos nuo lietaus ir saulės.

Kur naudojamos 2x3 m pavėsinės?

Nors yra vienos iš kompaktiškiausių mūsų siūlomų pavėsinių, 2x3m tipo modeliai gali būti pritaikomi labai įvairiose srityse. Dažniausiai kvadratinės konfigūracijos pavėsines galima pritaikyti turguje, renginiuose, šventėse ir net konferencijose ar savanorių akcijose. Tokios 2x3m palapinės gali tapti prekybos vieta, jose tilps stalai ir prekių ekspozicijos. Galimybės panaudoti – labai plačios. Nedidelė pavėsinė 2x3 gali būti surenkama vos per ~1 minutę. Dėl to ji itin tinka keliaujantiems paslaugų teikėjams ir prekeiviams. 

Kodėl verta įsigyti 2x3 m pavėsinę?

Štai kelios priežastys, kodėl verta apsvarstyti galimybę įsigyti 2x3m pavėsinę:

  •       Taupoma vieta. Dėl nedidelio 2x3m pavėsinės dydžio ji puikiai tinka tiems, kurių kiemuose ar soduose yra mažai vietos, arba reikia tilpti į konkretų plotą turguje, mugėje bei kitur.
  •       2x3 m palapinę patogu pernešti. Dėl kompaktiško dydžio ir lengvos konstrukcijos 2x3 m pavėsinę lengva transportuoti ir pastatyti ten, kur reikia.
  •       Patraukli kaina. Šios pavėsinės dažnai yra pigesnės už didesnes.
  •       Greitas ir paprastas montavimas. Mūsų siūlomos 2x3 m pavėsinės gali būti sumontuojamos ir išmontuojamos per mažiau nei dvi minutes. Tam nereikia nei ypatingų žinių, nei įrankių.
  •       Plačios panaudojimo galimybės. Tokia 2x3 m pavėsinė gali būti naudojama įvairiais tikslais: kaip pastogė lauko renginiams, pavyzdžiui, piknikams, kepsninėms ir vakarėliams, kaip pavėsis sode ar terasoje, kaip darbo vieta ar studija kieme.
  •       Puikiai tinka nedideliems susibūrimams. 

Apskritai 2x3 m pavėsinės įsigijimas gali būti protingas pasirinkimas tiems, kurie nori nedidelės ir nešiojamos lauko pastogės. Ją bus lengva įrengti, ji yra tikrai nebrangi bei išsiskiria savo praktiškumu. 

Pavėsinė 2x3 m kaina

Tokia pavėsinė gali turėti labai įvairias kainas. Galutinė 2x3 m pavėsinės kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio jos savybių, pavyzdžiui, nuo gaminio linijos, spalvos ar kitų akcentų.

Bendrai pirkėjams galime pranešti, kad tokia pavėsinė kainuos pigiau nei didesni modeliai. Visgi, perkant 2x3 m pavesinę iš Renginiopartneris.lt galite būti užtikrinti dėl gaminio kokybės, patvarumo ir ilgaamžiškumo. Na, o stebėdami prekių katalogą turėtumėte pamatyti ir ne vieną variantą su akcija, kurį internetu pirkti galėsite dar pigiau nei įprastai. 

Pavėsinė 2x3 m internetu

Bene patogiausia 2x3 m pavėsinės pirkti internetu. Čia galite rasti ne tik gausų prekių asortimentą, tačiau ir pasinaudoti patraukliomis nuolaidomis, patys pasirinkti patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą, net pirkti išsimokėtinai arba pavėsines nuomotis.