Daugkartinės stalo servetėlės

Skaityti daugiau

Daugkartinės stalo servetėlės yra stalo serviravimo elementas, galintis kiekvienai vakarienei suteikti kur kas daugiau prabangos ir elegancijos. Jei jomis norėtumėte padekoruoti ir savo valgomojo stalą, pasižvalgykite jų Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje, kur rasite platų jų asortimentą bei gerą kainos ir kokybės santykį. 

Kodėl verta įsigyti daugkartines stalo servetėles?

Daugkartinės stalo servetėlės yra medžiaginės servetėlės, kurias galima naudoti ne vieną kartą stalo serviravimui, priešingai nei vienkartines, popierines servetėles. Būtent dėl to jos yra kur kas ekologiškesnis pasirinkimas. Tokios servetėlės stalo dekoravimui taip pat yra patvaresnės ir gali tarnauti ne vienerius metus, todėl ilgainiui jos yra ir ekonomiškai naudingesnės.

Kaip prižiūrėti daugkartines stalo servetėles?

Daugkartinės servetėlės ant stalo gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų: medvilnės, lino, satino ir kita. Priklausomai nuo to, gali skirtis ir jų priežiūra. Visgi, yra keletas bendrinių patarimų, kaip reikėtų rūpintis medžiaginėmis servetėlėmis, norint, jog jos kuo ilgiau tarnautų:

  • Reguliariai skalbkite – svarbu po kiekvieno servetėlių panaudojimo jas išskalbti, kad jos būtų švarios ir higieniškos. 
  • Rinkitės švelnų ploviklį – švelnus ploviklis užtikrins, jog nebūtų pažeistas servetėlių audinys.
  • Skalbkite vėsiame vandenyje – siekdami kuo ilgiau išsaugoti pradinę servetėlių spalvą, plaukite jas vėsiame vandenyje.
  • Prieš naudojimą išlyginkite – servetėles išlyginkite, taip pašalindami visas raukšles. Tiesa, turėkite omenyje, jog svarbu pasirinkti konkrečiam audiniui tinkamą lyginimo temperatūrą.
  • Tinkamai laikykite – kad atneštų norimus rezultatus stalo serviravimas, o servetėlės ilgam liktų geros būklės, laikykite jas tvarkingai sulankstytas sausoje vietoje, kai nenaudojate.

Štai tokie yra pagrindiniai daugkartinių servetėlių priežiūros patarimai. Laikantis jų, servetėlės ilgai nepraras savo pradinės išvaizdos. 

Daugkartinės stalo servetėlės vestuvėms pigiau

Jei jus domina daugkartinės stalo servetėlės vestuvėms ar kitai šventei, tačiau nežinote, kur jas galėtumėte įsigyti gera kaina – Renginiopartneris.lt tam yra ideali vieta! Čia rasite platų servetėlių pasirinkimą, o taip pat ir reguliariai vykdomas įvairias akcijas bei ypatingus pasiūlymus, leidžiančius norimą prekę įsigyti kur kas pigiau nei įprastai. Tad, pirkti internetu – ne tik paprasta, greita ir saugu, bet dažnai ir labai apsimoka. 

Daugkartinių stalo servetėlių vestuvėms kaina

Daugkartinių stalo servetėlių kaina gali būti labai įvairi, priklausomai nuo to, kokio audinio, dydžio, spalvų jos jums yra reikalingas. Natūralu, jog šilko ar lino medžiagos servetėlės kainuos brangiau nei įprastos medvilnės. Dėl to, prieš rinkdamiesi, gerai išsiaiškinkite savo norus ir įsivertinkite savo galimybes – tai padės kur kas lengviau rasti reikiamą prekę.