Lauko lempučių girliandos

Skaityti daugiau

Ar jus domina kokybiška ir stilinga lauko lempučių girlianda gera kaina? Tuomet jums patiks mūsų siūlomos įvairios lempučių girliandos, kurių kainos ir kokybės santykis iš tiesų puikus! Kadangi elektroninė parduotuvė RenginioPartneris.lt bendradarbiauja net su 28 tiekėjais iš viso pasaulio, čia galite rasti itin platų kokybiškų prekių asortimentą.

Kalėdiniu ir tarpšventiniu laikotarpiu lauko lempų girliandos tampa itin paklausi prekė, todėl nelaukite paskutinės minutės ir įsigykite norimą girliandą jau dabar!

Kaip papuošti aplinką lauke?

Yra daugybė būdų, kaip papuošti aplinką lauke, savo kieme švenčių ir ne tik metu - nuo įvairiaspalvių balionų iki šviečiančių atributų. Būtent lauko lempučių girlianda yra toks aksesuaras, kuris šviesdamas sukuria jaukią atmosferą. Tokios girliandos ne vienam asocijuojasi su didžiausiomis žiemos šventėmis, tačiau stilinga lauko lemputes girlianda gali būti nebūtinai kalėdiška puošmena - jas galima pirkti terasai ar kitoms lauko erdvėms ir naudoti apšvietimui ištisus metus!

Lempučių girliandos laukui būna įvairių dizainų (pavyzdžiui, burbulai), skirtingų ilgių ir spalvų. Renkantis šias girliandas, labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į šiuos aspektus, bet ir kokybę (gamintoją, sertifikatus). Kokybiška girlianda ne tik bus saugi, bet ir tarnaus ilgiau.

Lauko lempučių girliandos rūšys

Yra skiriamos kelios didelių lempučių girliandų rūšys. Norint lempučių girliandą naudoti lauko sąlygomis, būtina įsigyti tokią, kuri yra atspari lietui, sniegui ir drėgmei. Kitaip tariant, turite ieškoti lauko arba universalios girliandos, nes būtent šios rūšys turi šias savybes. Vidaus naudojimui (pavyzdžiui, namuose) skirtos girliandos nėra saugios naudoti lauke. Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamos girliandos yra universalios - tinka tiek naudojimui viduje, tiek lauke.

Žinoma, lempučių girliandas galima skirstyti pagal kitas savybes, tokias kaip dizainas ir spalvos. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomos girliandos yra įvairių dizainų, įprastos permatomos (geltonos arba baltos spalvos) ir spalvotos.

Lauko lempučių girliandų pasirinkimas renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairias LED lauko baltas lempučių girliandas lauko ir vidaus naudojimui. LED lemputės šviesos diodas pasižymi itin naudingomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas, ekologiškumas, elektros energijos taupymas ir atsparumas šalčiui bei karščiui, todėl būkite tikri dėl mūsų lempučių girliandų kokybės.

Kiekviena lauko girlianda gali turėti skirtingas savybes, kurios ir sudaro kainą. Tai išmatavimai (ilgis), gamintojas, galingumas, sertifikatai ir dizainas. Mes siūlome rinktis iš skirtingų ilgių (10m arba 5m) ir dizainų girliandų, kurios turi CE, ROHS, IP44 sertifikatus. Beje, joms suteikiama 24 mėn. kokybės garantija.

Visas mūsų prekes galite įsigyti internetu jums patogiu metu. Garantuojame saugų ir patikimą pristatymą į namus naudojantis siuntų tarnybų DPD arba Omniva paslaugomis, kuris įprastai trunka 1-2 darbo dienas (jei prekę turime sandėlyje). Jeigu gyvenate sostinėje, prekes galite atsiimti patys mūsų atsiėmimo punkte Vilniuje.