Sandėlio lentynos

Skaityti daugiau

Renginiopartneris.lt internetinėje parduotuvėje rasite daug skirtingo dydžio ir tipų lentynų sandėliavimo paskirčiai.

Patrauklia kaina parduodamos pigios lentynos tikrai išsiskiria ir puikia kokybe. Beveik bet kurios PRO, MASTER ar EXPERT serijos rūsio lentynos tiks ir garažams, biuro patalpoms, pašiūrėms ar kitoms erdvėms, kur sandėliuojate daiktus bei reikmenis. 

Sandėlio lentynų privalumai ir trūkumai

Sandėliuko lentynos arba rūsiui, garažui, kitai sandėliavimo paskirties patalpai puikiai tinka, nes turi daug privalumų. 

  1. Modulinės lentynos – stelažai gali būti jungiami tarpusavyje ir taip konstruojamos didelės lentynų eilės arba pastatoma konstrukcija į kampą.
  2. Tvirtos lentynos – EXPERT serijos lentynos atlaiko iki 150kg svorį, PRO – 250kg, o MASTER – 300kg. Iš viso stelažas turi 4 arba 5 lentynas.
  3. Lengvas surinkimas – naujos (o ne naudotos sandėliavimo lentynos) iš mūsų asortimento paprastai surenkamos per kelias minutes. Tam nereikia įrankių ar žinių.
  4. Galima koreguoti konstrukciją – kada surinkinėjamos lentynos sandėliavimui, jūs galite patys reguliuoti lentynų aukštį. Taip pat galima rėmą išskirti į dvi, mažesnes dalis ir turėti du stelažus vietoje vieno. 

Kaip trūkumą kai kas gali įžvelgti tai, jog lentynos nėra mobilios, tačiau pasinaudojus paprastu keltuvu jas galima pervežti arba per kelias minutes išrinkti ir perkelti dalimis bei vėl surinkti. Tai – idealiai net ir mažoms ar laikinoms erdvėms tiksiančios lentynos sandėliukui.

Kaip išsirinkti kokybiškas sandėlio lentynas?

Jeigu ieškote kokybiškiausių sandėlio lentynų, svarbiausia yra išsirinkti pakankamo dydžio, tvirtas, kuo didesnį svorį atlaikyti galinčias bei lengvai surenkamas sandėlio lentynas. 

Renginiopartneris.lt parduotuvėje internetu siūlomos lentynos sandėliavimo patalpoms pasižymi visomis minėtomis savybėmis. Negana to, PRO, EXPERT ir MASTER lentynos – stelažai bei jų komplektai išsiskiria ir patrauklia kaina, tad siūlo vieną geriausių kainos ir kokybės santykių rinkoje. 

Sandėlio lentynos internetu

Jeigu nuspręsite sandėlio lentynas pirkti internetu, galėsite naudotis ne vienu privalumu ir nauda, lyginant su pirkimu vietoje. Perkant internetu:

  • Iš karto matote visą asortimentą – rodomos pavienės lentynos sandėliui ir komplektai;
  • Užsakymams nuo 100EUR siūlome nemokamą pristatymą;
  • Visos specifikacijos ir lentynų savybės nurodomos prekių puslapyje;
  • Galite gauti atsakymus į klausimus ir rekomendacijas tiesiai iš Renginiopartneris.lt komandos;
  • Kiekviena sandėliavimo lentyna gauna garantiją.

Sandėlio lentynos kaina

Sandėliavimo lentynos kaina gali skirtis, priklausomai nuo jos dydžio, serijos (PRO, MASTER, EXPERT) ir vykstančių nuolaidų. Jeigu pastebėsite, kad lentyna prekių kataloge yra pažymėta ženklu „akcija“, ją pirkti apsimoka labiausiai. Dėl sumažintos kainos lentyną ar komplektą pavyks įsigyti pigiau nei įprastai.