Metaliniai stelažai

Skaityti daugiau

Organizuojant renginius, vykdant veiklą restoranuose, kavinėse, banketų salėse, viešbučiuose ar kitiems verslams reikalingi patogūs ir praktiški daiktų laikymo sprendimai. Norint tinkamai saugoti atsargas, daiktus, įrankius ar priemones paslaugoms teikti, pasitarnauja lentynos – stelažai.

Elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt, internetu jūs galite patogiai ir patraukliomis kainomis pirkti metalines lentynas – stelažus. Rinkitės iš įvairių matmenų, iki 300KG ant lentynos išlaikančių, skirtingą lentynų skaičių turinčių pavienių arba tarpusavyje sujungiamų metalinių stelažų. Jie gali tarnauti ir kaip vidaus, ir kaip lauko lentynos

Patogus ir patvarus daiktų laikymo sprendimas išspręs atsargų saugojimo bei sandėliavimo galvosūkius bei leis efektyviau organizuoti veiklą – patenkinti klientų poreikius!

Metalinių stelažų privalumai ir trūkumai

Metaliniai stelažai turi daugybę privalumų. Mūsų siūlomi PRO, MASTER  ir EXPERT serijos stelažai išsiskiria šiomis savybėmis:

  • Lengvas surinkimas – nereikia jokių įrankių ar papildomų žinių;
  • Nuo 150KG iki net 300KG maksimali leidžiama apkrova ant lentynos, tad visas stelažas atlaikyti gali nuo 0,6 iki net 1,5 tonos, priklausomai nuo modelio;
  • Cinkuoto – nerūdijančio plieno rėmas, o lentynos – pagamintos iš patvarios bei ekonomiškos MDF (vidutinio tankumo medžio drožlių) plokštės;
  • Lentynų aukštį galima reguliuoti;
  • Mūsų PRO, MASTER ir EXPERT serijos metalinės lentynos, stelažai gali būti jungiami tarpusavyje, formuojant ilgą lentynų eilę ar sutalpinant jas į kampą.

Mūsų produktai taip pat yra pranašesni nei beveik bet kurie mediniai stelažai, kadangi yra tvirtesni bei atsparesni aplinkos poveikiui. Cinkuoto plieno konstrukcija taip pat bus patvaresnė nei aliuminis stelažas

Bendrąja prasme, sandėliavimo lentynos iš metalo neišsiskirs jokiais trūkumais, nebent norite maksimaliai mobilaus, labai nedidelio sandėliavimo sprendimo. Nors juos galima naudoti ne tik verslo erdvėse, bet ir namuose, jie išsiskiria kiek labiau industrine estetika, tad PRO, EXPERT bei MASTER stelažų numatyta vieta – sandėliuke, pašiūrėje arba garaže. 

Kaip montuojami metaliniai stelažai?

Iš karto svarbu paminėti, kad Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamų stelažų montavimas bei surinkimas yra labai paprastas procesas.

Šie prekybiniai stelažai atvyksta pakuotėje, dalimis, kurias reikia surinkti. Tam nebūtini įrankiai ar papildomos žinios. Jūsų metalinis stelažas turi suneriamą ir lengvai užfiksuojamą rėmą. Jokių varžtų ar kitų komplikuotų detalių. 

Lentynas taip pat galite dėlioti tokiais atstumais, kaip norite, kad konstrukcija atitiktų jūsų poreikius. Esant poreikiui, stelažas gali būti net suskirstomas į dvi dalis, taip sumontuojant ne vieną didelį, o du mažesnius stelažus.

Na, o jeigu perkate stelažų komplektą ar pastebite, kad sandėliavimo poreikiai padidėjo, galite sujungti kelis MASTER, PRO ar EXPERT stelažų modelius tarpusavyje. Sujungimo elementai parduodami atskirai.

Metaliniai stelažai internetu pigiau

Jeigu galvojate pirkti metalinius stelažus internetu, galite rasti ne vieną prekę su akcija mūsų kataloge. Pigiau kainuojantys stelažai – dar didesnė nauda mūsų klientams.

Ieškokite produktų, pažymėtų ženkleliu „akcija“ bei nepraleiskite galimybę jas pirkti patraukliausiomis sąlygomis. 

Metaliniai stelažai kaina

Produktų kataloge yra daug skirtingų stelažų prekių ir komplektų. Jeigu norite rasti variantą pagal savo biudžetą ir kainą, galite pasinaudoti rikiavimo įrankiu ir išrikiuoti gausų asortimentą nuo pigiausio ar brangiausio.