LED girliandos

Skaityti daugiau

LED girliandos yra puikus būdas papuošti norimą namų ar kiemo erdvę bei suteikti jai daugiau jaukumo ir šilumos. Internetinėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt rasite išties platų šių dekoro elementų pasirinkimą pačiu geriausiu kainos ir kokybės santykiu!

Kaip išsirinkti kokybiškas LED girliandas? 

Jei kaip tik dabar ieškote LED girliandų savo namams papuošti, labai svarbu jas išsirinkti kokybiškas – tokias, kurios tarnaus ne vienerius metus. Visų pirmiausia, rekomenduojama žvalgytis tokių girliandų, kurių IP atsparumo klasė tam tikriems aplinkos veiksniams būtų ne mažesnė nei 44. Tokiu būdu girliandos su LED lemputėmis galės būti naudojamos tiek namų viduje, tiek ir lauke. Tačiau, žinoma, jei esate nusprendę, jog lemputes naudosite tik namų viduje, IP klasė galima ir mažesnė. Taip pat, jei jums reikalinga nestandartinio ilgio LED girlianda, pasidomėkite, ar prie jos galima jungti ir kitas, papildomas, kadangi tik taip galėsite išgauti reikiamą ilgį. Galiausiai, atkreipkite dėmesį ir į tai, ar jums patinkantys dekoro elementai turi CE ir RoHS sertifikatus, nusakančius, jog produktai atitinka Europos Sąjungos keliamus reikalavimus bei jog juose nėra pavojingų cheminių medžiagų. 

Kur gali būti naudojamos LED girliandos

LED girliandos gali būti naudojamos tiek lauko, tiek vidaus dekoravimui, jei yra pasirenkamos aukštos IP atsparumo klasės gaminiai. Jomis puoškite kambario sienas ar lubas, Kalėdinę eglutę, terasas ar medžius, taip namų ar lauko erdvei suteikiant daugiau jaukumo bei šviesos. Be viso to, vis labiau ir labiau populiarėja sprendimas LED girliandomis dekoruoti ir tokias šventes kaip vestuves, krikštynas ar gimtadienius. Iš tiesų jų pagalba nesunkiai galima sukurti magišką aplinką, kuri atmintyje tiek jums, tiek svečiams išliks tikrai ilgai. 

LED girliandų kaina 

Tiksliai atsakyti, kokia yra LED lauko girliandos kaina, yra beveik neįmanoma, kadangi ji priklauso nuo keleto faktorių: ilgio, šviesos spalvos, lempučių formos, galios, atsparumo klasės bei to, ar girliandos yra profesionalios. Natūralu, jog kuo ilgesnė girlianda, kuo aukštesnė jos atsparumo klasė bei kuo ji yra kokybiškesnė, tuo jos kaina bus didesnė. Tačiau negalvokite, jog kokybiškos ir pigios LED girliandos neegzistuoja. Internetinėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt dažnai LED girliandos gali būti įsigyjamos ir su akcija, kas leidžia nemažai sutaupyti!

LED girliandos laukui

Kadangi LED girliandos yra itin ekonomiškos bei pasižymi puikiu ryškumu, daugelis jomis renkasi dekoruoti ne tik namų vidų, bet ir lauko erdves. Sumoje LED girliandos tikrai kainuos pigiau nei girliandos su kaitrinėmis lemputėmis. Be viso to, tai bus saugesnis bei ilgaamžiškesnis pasirinkimas. Lauke naudojamos girliandos turėtų būti ne mažesnės nei 44 atsparumo klasės (IP), kadangi taip jos bus apsaugotos nuo vandens bei ore esančių kietųjų dalelių poveikio. Tiesa, turėkite omenyje, jog laukui skirtas girliandas drąsiai galite naudoti ir viduje, tad, net ir šventėms pasibaigus, tikrai rasite, kur jas galėtumėte pritaikyti!