Dideli lauko skėčiai

Skaityti daugiau

Renginių organizatoriams, prekiautojams, laisvalaikį organizuojantiems ir komfortu besirūpinantiems ir visiems kitiems galime pasiūlyti platų didelių lauko skėčių asortimentą. Kokybiški pastatomi dideli lauko skėčiai ir jų priedai leis suteikti sau, savo komandai, svečiams ar klientams daugiau komforto ir apsaugos nuo saulės ar lietaus.

Didelis skėtis – puiki investicija, kuri gali tarnauti tikrai ilgai, jeigu pasirinksite tinkamai. Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje galite rasti net 200 g/m2 tankumo audinio, didelio dydžio lauko skėčius, kuriuos patogiai įsigysite internetu, labai patrauklia kaina

Kaip išsirinkti kokybišką didelį lauko skėtį?

Jeigu jus domina dideli lauko skėčiai, prieš perkant reikia atsižvelgti į keletą svarbių akcentų, kad žinotumėte, kaip rasti kokybišką, patvarų ir funkcionalų skėtį, atitinkantį jūsų poreikius.

Kaip jau išsiaiškinome, dideli skėčiai yra praktiškas ir stilingas bet kurios lauko erdvės priedas, suteikiantis pavėsį ir apsaugantis nuo saulės ar žvarbaus oro. Tačiau, kadangi asortimentas mūsų parduotuvėje yra platus, gali būti sudėtinga išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą. Pateikiame keletą patarimų, kuriais vadovaujantis galima lengviau rasti kokybišką bei didelį skėtį laukui.

  •       Lengvas naudojimas – kadangi tai yra didelis lauko skėtis, įsitikinkite, kad jį lengva išskleisti ir suskleisti, o taip pat ir reguliuoti. Geriausia prioritetą teikti skėčiams su paprastu ir patikimu išskleidimo mechanizmu, pvz., rankenėle arba mygtukų sistema, kad jį būtų lengva naudoti. Mūsų siūlomi lauko skėčiai turi būtent tokius, lengvai valdomus mechanizmus.
  •       Stabilumas – kadangi reikia galvoti apie vėją, lietų ir saulę, skėtis turėtų stovėti stabiliai, neapvirsti ir nesukristi. Mūsų siūlomi skėčiai lauko prekybai ir kitoms paskirtims parduodami su pagrindu, todėl jie stovės stabiliai net ir kai oras – neprognozuojamas, permainingas ar nemalonus.
  •       Dydis – pagalvokite ir paskaičiuokite, kokio tiksliai dydžio skėčio reikėtų. Didesnis skėtis sukurs didesnį pavėsį, tačiau per didelis variantas jau kurs nepatogumus jį išskleidžiant ar transportuojant.
  •       Medžiagos ir jų kokybė - rinkitės skėtį, kuris pagamintas iš kokybiško audinio. Svarbu – lengva priežiūra ir pakankamas tankumas. Kone idealus parametras yra ~200 g/m2. 

Didelių lauko skėčių privalumai

Dideli lauko skėčiai turi daug privalumų. Būtent dėl šių privalumų jei laikomi praktišku ir stilingu pasirinkimu bet kuriai lauko erdvei.