Staltiesės restoranams

Skaityti daugiau

Domina staltiesės internetu patraukliomis kainomis? Tada užsukote kaip tik ten, kur reikia!

Elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt rasite Restly staltieses restoranams. Kokybiškos, elegantiškai ir rafinuotai atrodančios bei itin patvarios, skirtingų spalvų ir matmenų Restly staltiesės atitinka visus restoranų versle aktualius kriterijus. Su šiomis staltiesėmis galite dekoruoti tiek lauko, tiek vidaus erdves kasdieniam arba proginiam stalų padengimui.

Kada restoranuose naudojamos staltiesės?

Staltiesės restoranuose atlieka dvigubą funkciją. Visų pirma, tai yra stalo dekoracija ir padengimo atributas. Stalo staltiesės gali leisti sukurti tiek stilingą kasdienį, tiek įspūdingą ir išskirtinį, proginį įvaizdį. 

Antras svarbus vaidmuo, kurį atlieka staltiesės restorane – baldų, stalo ir svečių apsauga nuo nešvarumų. Čia jau reikalingos ne tik gražios, tačiau ir praktiškos staltiesės. Restly poliesterio staltiesės yra atsparios drėgmei bei lengvai valomos. Pasirinkti tokį variantą apsimoka, kadangi bet kada galėsite sukurti norimą atmosferą bei palengvinsite savo personalo naštą, nes staltiesių valymas nebus sudėtingas bei nereikalaus didelių išlaidų.

Kaip išsirinkti kokybišką staltiesę restoranui?

Jeigu norite daugiau nei tik gražios staltiesės, o ieškote ir gražiai atrodančio, ir kokybiško dekoro elemento – esate kaip tik ten, kur reikia būti. 

Ieškant kokybiškos staltiesės svarbu dėmesį atkreipti į jos dydį, medžiagą, iš kurios staltiesė pagaminta bei jos priežiūrą, o taip pat ir patvarumą. Restly staltiesės yra pagamintos iš 100% teflonu apdirbto poliesterio. Tokios vidaus ar lauko staltiesės nebijos drėgmės, o ant jų susidariusius nešvarumus bus galima nuvalyti drėgna šluoste.

Restly staltiesės puikiai atrodys lauke, ant šampano staliukų, restoranuose, vidaus bei lauko erdvėse. 

Staltiesės restoranams internetu

Internetu pirkti staltieses restoranams apsimoka, nes:

  • Siūlome nemokamą pristatymą visiems užsakymams nuo 100EUR;
  • Turime platų staltiesių asortimentą:
  • Įvairūs dydžiai;
  • Net 7 skirtingos spalvos;
  • Apvalūs ir stačiakampiai modeliai;
  • Gaminama pagal užsakymą.
  • Visų prekių puslapyje galite iš karto sužinoti dominančios staltieses savybes.

Staltiesės restoranams pigiau

Ieškokite prekių su ženklu „akcija“ mūsų kataloge. Visoms staltiesėms su šiuo ženklu yra taikoma nuo kelių iki keliasdešimties procentų akcija. Jos metu staltieses restoranams pirksite pigiau nei įprastai ir mėgausitės dar didesne nauda.