Ekonomiškiausi šildytuvai

Skaityti daugiau

Augant energijos ir kuro kainoms, vis svarbesniu kriterijumi tampa ekonomiškumas. Taip pat ir renkantis šildytuvą lauko ar vidaus erdvėms, svarbu atsižvelgti į tai ar jis veiks efektyviai bei vartos nedaug energijos. 

Laimei, Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami dujiniai ir elektriniai, ekonomiškiausi lauko šildytuvai Heatum. Aukštas jų efektyvumas leidžia padidinti komfortą mažiausiomis įmanomomis sąnaudomis!

Kokį šildytuvą įsigyti, kad būtų ekonomiška?

Kai sprendžiate, kuris šildytuvas laukui būtų ekonomiškiausias, neišvengiamai susidursite su viena ar keliomis dilemomis.

Pirmiausia, renkantis sprendimą, turite įvertinti ar šildytuvą naudosite atviroje, uždaroje ar pusiau uždaroje erdvėje. Asortimente yra tiek patalpose, tiek lauke naudoti pritaikyti įrenginiai. Tačiau kokie kiti kriterijai ir aspektai padės rasti ekonomiškiausią variantą?

  1. Pradėkite nuo to, kad nustatytumėte ar jums geriau tiks elektrinis šildytuvas (dar vadinamas infraraudonųjų spindulių - IR) ar dujinis. Infraraudonųjų spindulių puikiai tiks ten, kur erdvės yra kiek mažesnės. Sienines arba pastatomas infraraudonųjų spindulių šildytuvų lempas dažnai naudoja restoranai. Na, o dujinis šildytuvas gali sušildyti orą ir turi didesnę šildomąją galią nei IR įrenginiai, tačiau jam reikia daugiau erdvės.
  2. Susipažinkite su techninėmis savybėmis prekės puslapyje. Jame nurodomas numatomas efektyvumas arba svarbiausios veikimo savybės – galia, galimybė reguliuoti veikimo režimus.
  3. Kontrolė – jeigu galite reguliuoti veikimo intensyvumą (šildymo lygį), galite ekonomiškiausiu įmanomu būdu šildytis. Ekonomiškiausi šildytuvai (lauko) Heatum turi kelis šildymo lygius ir nuotolinio valdymo pultelius. 

Dujinis ar infraraudonųjų spindulių šildytuvas yra ekonomiškesnis?

Renkantis iš mūsų katalogo pastebėsite, kad populiariausi yra dujiniai oro šildytuvai bei elektriniai, infraraudonųjų spindulių šildytuvai. 

Abiejų tipų įrenginiai gali pasiūlyti efektyvų šildymą, sunaudodami sąlyginai, gana nedaug energijos. Tačiau tai, kuris bus ekonomiškesnis, labai priklauso nuo jūsų situacijos.

Dujiniai šildytuvai yra galingesni, o taip pat šildo orą, tad sukuria ir jaukią atmosferą, tuo pačiu pakeldami temperatūrą. Na, o štai infraraudonųjų spindulių šildytuvai šildo ne orą, o jus arba daiktus tiesiogiai, į kuriuos yra nukreipti, tad suteikiama daugiau komforto ir patogumo.

Norint nustatyti bendrą pasirinkto šildytuvo ekonomiškumą, svarbu atsižvelgti į dujų arba elektros kainas, įrengimo ir priežiūros išlaidas. Svarbu palyginti du konkrečius modelius pagal savo situaciją bei įvertinti jų naudingumą jūsų atveju.

Ekonomiški elektriniai oro šildytuvai internetu

Su ekonomiškais oro šildytuvais nebrangiai išlaikykite savo namų arba svečių priėmimo erdves šiltas bei maksimaliai jaukias net ir tada, kai lauke oro sąlygos tikrai žvarbios. 

Ekonomiški Heatum elektriniai oro šildytuvai – patikimas bei patogiai valdomas sprendimas suteiksiantis komforto visur, kur jį įrengsite. Populiariausi pasirinkimai internetinėje mūsų parduotuvėje yra pakabinamos arba pastatomos šildančios lempos

Apsipirkimas internetu suteikia galimybę mėgautis įvairiais privalumais: 

  • Prieiga prie gausaus naujausių ir populiariausių Heatum elektrinių šildytuvų asortimento;
  • Patogus skirtingų modelių palyginimas;
  • Galimybė susipažinti su visa technine informacija;
  • Patogus pristatymas;
  • Patrauklios kainos ir garantija visiems įrenginiams.

Ekonomiškiausios šildymo lempos pigiau

Ekonomiškiausi lauko šildytuvai su nuolaida? Tikrai taip!

Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje lengvai rasite ne vieną pakabinamą ar pastatomą šildymo lempą žemesne kaina – pigiau nei įprastai. Taikomos nuolaidos paverčia net ir pačius galingiausius ar populiariausius šildymo lempų modelius dar labiau patraukliu pasirinkimu!