Sodo girlianda

Skaityti daugiau

Sodo girlianda – nebrangus, kokybiškas ir efektyvus būdas norintiems atnaujinti turimą erdvę, dėl šios priežasties jas galite matyti daugelyje sodybų bei sodo namelių.

Kaip išsirinkti sodo girliandas?

Klientams, kurie renkasi sodo lemputes patariame atsakyti į šiuos klausimus:

Ar girliandą naudosiu lauke? Jei taip, rinkitės lauko lempučių girliandas, kurios yra atsparios aplinkos poveikiui (šalčiui, karščiui, lietui ir drėgmei).
Ar turiu prieigą prie elektros šaltinio? Jei atsakymas yra ne arba turite, tačiau ieškote alternatyvos, siūlome lauko girliandą su saulės baterija. Jos yra įkraunamos nuo saulės, todėl nereikia elektros energijos!

Koks girliandos ilgis man reikalingas? Išsirinkę vietą, kurioje kabinsite/vyniosite girliandą, ją išmatuokite. Jei tikslios vietos nesate numatę, nepergyvenkite, sujungiamų girliandų privalumas tas, jog, esant poreikiui, galėsite įsigyti trūkstamą ilgį (sujungimui papildomu detalių įsigyti nereikia, viską rasite prekės pakuotėje).

Koks modelis man gražiausias? Siūlome platų LED girliandų asortimentą, todėl, esame tikri, jog rasite Jums patinkančio dizaino sodo girliandą.

Sodo girliandos - kur pakabinti?

Vienas iš daugelio lempučių girliandų privalumų yra nesudėtingas jų naudojimas ir tvirtinimas. Jas galite tvirtinti prie statinio fasado, kabinti ant kieme esančių medžių, augalų, puošti terasą, pavėsinę, taip pat vynioti ar kabinti ant kitų sklype esančių objektų. Išlaisvinkite savo vaizduotę ir džiaukitės atnaujinta ir jaukia erdve!

Sodo girliandų kaina internetu

Kaip jau minėjome anksčiau, LED lempučių girlianda yra nebrangus, tačiau kokybiškas gaminys. Laikomės savo žodžio ir girliandas siūlome įsigyti internetu pigiau. Renginiopartneris.lt parduotuvėje rasite ne tik gerą kainos ir kokybės santykį, bet ir platų asortimentą. Prekes pristatome visoje Lietuvoje ir užsienyje su savo partnerių - DPD kurjerių - pagalba arba galimas atsiėmimas tiesiogiai iš sandėlio.