Lentynos balkonui

Skaityti daugiau

Balkone erdvė dažniausiai yra gana ribota, todėl labai svarbu ją išnaudoti tinkamai. Jeigu norite patogiai laikyti reikmenis sodininkystei, daržininkystei, augmenijai ar gyvuliams prižiūrėti bei gal net savo veiklai atlikti, jums tikrai pravers EXPERT, PRO ir MASTER balkono lentynos.

Tai – lengvai surenkamos ir itin tvirtos vidaus ir lauko lentynos, kurias nesunku pritaikyti ir balkone. Kadangi turėsite galimybę reguliuoti lentynų aukštį, o prekių kataloge yra įvairaus dydžio modelių stelažų – lentynų, kurie dar ir jungiasi tarpusavyje, tikrai išspręsite visus sandėliavimo galvosūkius paprastai ir patrauklia kaina.

Kada reikalingos balkono lentynos?

Balkono lentynos praverčia tada, kai reikia tam tikrus daiktus laikyti balkone arba nuolat naudoti lauke, tačiau trūksta patogios vietos jų sandėliavimui bei laikymui. Labai balkono lentynos pasitarnauja turintiems sodą, daržą ar besirūpinantiems augmenija ar, pavyzdžiui, turintiems bičių avilius. Visus reikmenis lengvai išdėliosite ant tarp 150 ir 300 kg išlaikančių lentynų.

Čia tilps ir trąšos, laistymo įranga ir bet kokie kiti reikmenys ar priemonės. Geriausia tai, kad visą šią naudą siūlančios lentynos kaina yra tikrai patraukli!

Kaip išsirinkti kokybiškas balkono lentynas?

Mes rekomenduojame balkonui skirtas lentynas rinktis po to, kai išmatuojate erdvę, kurioje galėtų stovėti lentynos. Pagal tai pasirinkite tinkamiausią EXPERT, MASTER arba PRO lentynos modelį. Tai nėra dekoratyvinės lentynos. Nors jų išvaizda yra gana neutrali, net ir neišsiskirdamos iš konteksto jos puikiai atlieka savo darbą. 

Labai patogu, jeigu lentynas galima surinkti be jokių įrankių ir greitai. Esant poreikiui naudinga kelias lentynas jungti tarpusavyje ir užstatyti kampą patalpoje arba sukonstruoti ilgą stelažą tik daiktams laikyti. Visais šiais privalumais pasižymi mūsų siūlomos lentynos balkonams!

Lentynos balkonui pirkti internetu

Galima rasti daug priežasčių, kodėl apsimoka lentynas balkonams pirkti internetu:

  • Patraukli kaina – nors tai gali būti įvardinamos, kaip pigios lentynos, pigi yra tik jų kaina. Galutinis kainos ir kokybės santykis yra tikrai puikus;
  • Ne viena akcija – jos metu „akcija“ ženklu pažymėtas prekes pavyks pirkti dar pigiau nei įprastai;
  • Galimybė rinktis atsiskaitymo metodą ir pristatymo būdą (nuo 100 eurų pristatymas yra nemokamas);
  • Gausus lentynų asortimentas;
  • Lengvai pasiekiamos konsultacijos ar pagalba renkantis;
  • Galite pirkti sau patogiu metu ir niekada nestovėsite eilėse.

Lentynos balkonui kaina

Galutinės balkonų lentynos kainos (nepriklausomai nuo to ar ieškote tik didžiausios, mažiausios ar, pvz., baltos lentynos) priklauso nuo jos dydžio ir modelio. Pasinaudokite rikiavimo įrankiu ir greitai raskite balkonui tinkamas lentynas pagal savo biudžetą!