Lemputės su saulės baterija

Skaityti daugiau

Lempučių su saulės baterija privalumai 

Lemputės su saulės baterija yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems sutaupyti. Joms nereikalingas joks elektros šaltinis, kadangi yra įkraunamos saulės šviesa. Visa tai apsaugos nuo didelių elektros sąskaitų, kas yra itin aktualu tiems, kurie nori šiais dekoro elementais papuošti gana nemažas lauko erdves. Taip pat pasirinkus tokias lemputes, nereikės jaudintis, ar pasirinktoje vietoje rasite elektros lizdą. Lauko lemputės su saulės baterija yra atsparios įvairioms oro sąlygoms – lietui, sniegui ar net neigiamai temperatūrai. 

Kaip išsirinkti tinkamas lemputes su saulės baterija? 

Jei norite įsigyti lemputes su saulės baterija, tačiau nežinote, į ką atkreipti dėmesį renkantis, pirmiausia rekomenduojame pasidomėti lempučių IP – atsparumo klase. Ji nurodo, ar tikrai lemputės gali būti naudojamos lauke bei ar jos bus apsaugotos nuo įvairių oro sąlygų. Taip pat pagalvokite, kokio ilgio kalėdinės lemputės su saulės baterija jums bus reikalingos. 

Lemputės su saulės baterija - kur pirkti? 

Renginiopartneris.lt – internetinė parduotuvė, kurioje galite rasti didelį LED lempučių pasirinkimą. Čia parduodamos LED lemputės su saulės baterija yra užsakomos iš patikimiausių tiekėjų, todėl galime užtikrinti, jog įsigiję jas, tikrai nenusivilsite jų kokybe. Visas prekes, esančias sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas. Na, o jei jų šiuo metu neturime – ne problema! Mūsų komanda visuomet gali jums jas užsakyti.

Lemputės su saulės baterija pigiau

Stengiamės, jog visos lauko girliandos su elementais, esančios kataloge, būtų ne tik išskirtinės kokybės, bet ir pasižymėtų puikia kaina. Be viso to, kad klientų apsipirkimo patirtis būtų kaip įmanoma geresnė, dažnai taikome įvairias nuolaidas bei akcijas, leisiančias nemažai sutaupyti. Tad, nepraleiskite progos ir pasižvalgykite lempučių su saulės baterija mūsų internetinėje parduotuvėje jau dabar!