Lentynos garažui

Skaityti daugiau

Reikia patogaus, praktiško ir lankstaus sprendimo daiktams garaže susidėti? Tokiu atveju užsukote kaip tik ten, kur reikia. Elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt parduodamos MASTER, PRO ir EXPERT lentynos garaže lengvai suras savo vietą. Tvirti, cinkuoto plieno rėmą ir metalo arba tvirtos MDF plokštės lentynas turintys stelažai gali palaikyti iki daugiau nei tonos svorio apkrovą per visas lentynas.

Lentynose lengvai tilps: grąžtai, skysčių bakeliai ir flakonai, dėžės, stambesni ar smulkesni automobilių komponentai, kiti įrankiai bei reikmenys, reikalingi garaže. Būtent dėl universalumo, tvirtumo ir pritaikymo prie jūsų poreikių modulinės garažo lentynos PRO, EXPERT ir MASTER tikrai yra vertos jūsų dėmesio.

Kodėl verta rinktis lentynas garažui?

Garaže visada atsiranda daugybė reikmenų ir daiktų bei priemonių darbui. Jeigu jos mėtosi ant grindų, sudėtos netvarkingai arba neorganizuotai, pasidaro ne tik sunku rasti tai, kas reikalinga, tačiau gali atsirasti bereikalingas pavojus kliūti, susižeisti, sugadinti įrangą. 

Garažo lentynos sprendžia daiktų ir priemonių laikymo galvosūkius nuo A iki Ž. Pavyzdžiui, viena lentyna gali būti skirta dažams, kita – tepalams ar svarbiems skysčiams, o ant pačios didžiausios galite sudėti metalinius, keičiamus komponentus ar daugiausiai vietos užimančius įrenginius. 

Tvirtos PRO, EXPERT ir MASTER lentynos garažams taip pat tinka ir dėl to, jog galite rasti įvairių matmenų modelius. Tad nepriklausomai nuo erdvės kiekio garaže galėsite rasti tokį sprendimą, kuris pateisins lūkesčius bei spręs problemas. 

Kokias lentynas pasirinkti garažui?

Mes rekomenduojame rinktis modulines, pastatomas lentynas – stelažus. Pastatomos yra pranašesnės nei pakabinamos lentynos garažui, ypač, jeigu lyginsime PRO, EXPERT ir MASTER lentynų modelius. Juos galima montuoti ne tik kaip vieną, didelę lentyną, tačiau ir kaip dvi mažesnes. Be to, skirtingus modulius įmanoma jungti tarpusavyje, formuojant ilgą lentynų eilę arba stelažus pastatant į kampą.

Kadangi garaže naudojami įrankiai bei reikmenys išsiskiria dideliu svoriu bei taip pat gali pasižymėti, kaip ilgi, aukšti, platūs įrenginiai, jiems reikia patvarių lentynų. Tai yra dar vienas aspektas, kur MASTER, PRO ir EXPERT garažo lentynos tenkina lūkesčius. Montuodami lentynas (tam, beje, nereikalingi jokie įrankiai ar specialūs įgūdžiai), patys galite reguliuoti lentynų aukštį, kad vienos būtų aukštesnės ar žemesnės. 

Lentynos garažui internetu

Jeigu nuspręsite internetu pirkti metalinį stelažą – lentynas ar jų komplektą garažui, galėsite mėgautis šiais privalumais:

  • Iš karto matysite visą, gausų produktų asortimentą;
  • Galėsite patogiai palyginti skirtingus stelažus bei filtruoti rezultatus pagal kriterijus;
  • Kai tik kils klausimų, juos galėsite užduoti mūsų komandai tiesioginio susirašinėjimo būdu;
  • Turėsite galimybę rinktis patogiausią apmokėjimo ir pristatymo metodą;
  • Rasite patrauklias kainas – nors tai ir bus ganėtinai pigios lentynos, jų kaina tikrai puiki, kadangi kokybė – aukščiausio lygio.

Lentynos garažui kaina

Garažų lentynos savo kaina gali skirtis. Įtaką galutinei kainai daro lentynos dydis ir tai, ar perkate pavienę lentyną ar jų komplektą. Kai kada komplektą pirkti apsimoka labiau.

Ieškokite ir prekių, pažymėtų ženklu „akcija“. Jas galėsite įsigyti pigiau nei įprastai!