Surenkamos lentynos

Skaityti daugiau

Ieškote būdo, kaip greitai ir nebrangiai palengvinti daiktų laikymą ar atsargų sandėliavimą? Surenkamos arba tvirtos, sudedamos lentynos yra idealus sprendimas šioms problemoms.

Surenkamos lentynos iš internetinės parduotuvės Renginiopartneris.lt yra modulinės, t. y. jas galima sumontuoti beveik bet kokia konfigūracija, kad jos atitiktų konkrečius poreikius bei maksimaliai išnaudotų jiems skirtą erdvę. Surenkamos metalinės lentynos (stelažai) būna įvairių matmenų puikiai tinka bet kuriai namų ar biuro erdvei - nuo garažo iki palėpės ar net renginio metu lauke.

Mūsų surenkamos lentynos ir surenkamos lentynų sistemos PRO, EXPERT ir MASTER pagamintos taip, kad tarnautų ilgai. Tvirta, cinkuoto plieno konstrukcija ir metalo arba MDF plokštės lentynos gali atlaikyti didžiulį svorį, tad surenkamos modulinės lentynos gali įveikti beveik bet kokį iššūkį, kokį tik joms mesite!

Surenkamų lentynų privalumai ir trūkumai

Cinkuoto plieno rėmą turinčios, surenkamosios lentynos iš serijų MASTER, PRO ir EXPERT turi laisvai keičiamą lentynų išdėstymą. Dėl to jūs galite stelažą pritaikyti prie savo poreikių ir turėti kelias vienodo arba skirtingo aukščio lentynas. Surenkamos tvirtos lentynos paruošiamos atsiėmimui mūsų prekybos vietoje, Vilniuje arba pristatomos pakuotėje nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Surenkamosios lentynos iš mūsų asortimento gali išlaikyti svorius, viršijančius ir 1 000 kg. Dėl to tai yra saugus sandėliavimo sprendimas bet kokioje aplinkoje, ne tik namuose, tačiau ir versle ar pramoninėje aplinkoje.

Dar vienas surenkamųjų lentynų PRO, EXPERT ir MASTER privalumas - jų kaina. Pirkti šias lentynas ir jų sistemas labai apsimoka, ypač palyginus su pagal užsakymą gaminamomis lentynų sistemomis. Kainos ir kokybės santykis – vienas geriausių rinkoje. 

Vienintelis trūkumas – ribotas mobilumas. Nors surenkamas lentynas MASTER, EXPERT ir PRO galima lengvai perkelti naudojant padėklų vežimėlį, tačiau jos labiau tinka kaip nuolatinės konstrukcijos. Na, o tais atvejais, kai jos naudojamos ribotą laiką trunkančių renginių metu, praverčia tai, kad jas galima lengvai surinkti ir išardyti per kelias minutes.

Kaip surenkamos metalinės lentynos?

Lentynų surinkimas yra greitas, paprastas ir daug pastangų ar laiko nereikalaujantis procesas:

 • Kiekvienoje pakuotėje rasite instrukciją, kuria vadovaudamiesi surinksite savo stelažą;
 • Surinkimui nereikalingi jokie įrankiai ar ypatingos žinios;
 • Visas procesas paprastai trunka vos porą minučių;
 • Darbą gali atlikti bet kas;
 • Jūs galite patys nustatyti lentynų aukštį bei metalinį lentynos rėmą išskirti į du mažesnius stelažus.

Pigios surenkamos lentynos paprastai nesiūlo tokio patogumo, nepaisant to, kad PRO, MASTER ir EXPERT lentynos savo kaina taip pat tikrai džiugina daugumą vartotojų!

Surenkamos lentynos pigiau

Jeigu norite surenkamas lentynas pirkti pigiau, galite pasinaudoti prekių rikiavimo įrankiu, kad išrikiuotumėte lentynas ir jų rinkinius pagal kainą, nuo pigiausio arba nuo brangiausio.

Be to, stebėkite katalogą ir ieškokite, kurios lentynos bus pažymėtos ženklu „akcija“. Pažymėtoms prekėms taikoma nuolaida ir jas internetu nusipirksite pigiau nei kitas!

Surenkamos lentynos internetu

Perkant internetu, kiekvienas pirkėjas gali mėgautis aibe privalumų:

 • Gausus asortimentas ir galimybė susipažinti su visų lentynų savybėmis vienoje vietoje;
 • Iš karto matysite pristatymo terminus;
 • Patraukliausios kainos ir akcijos;
 • Galimybė gauti atsakymus į klausimus arba pagalbą internetu;
 • Nemokamas pristatymas nuo 100EUR;
 • Garantija pirkiniams.