Surenkami stelažai

Skaityti daugiau

Supaprastinti sandėliavimo iššūkius ir suteikti sau ar savo komandai galimybę patogiau ir labiau organizuotai laikyti daiktus, dokumentus, įrangą, techniką ar kitus reikmenis padeda surenkami stelažai. Šios, paprastai ir nesunkiai surenkamos konstrukcijos gali atlaikyti nuo 150 iki 300kg ant vienos lentynos, priklausomai nuo pasirinkto modelio. Na, o viename stelaže, kuriuos taip pat įmanoma jungti tarpusavyje, gali būti net iki 5 lentynų, tad net ir didžiausi sandėliavimo iššūkiai bus išsprendžiami.

Sudedamos, modulinės lentynos gali būti panaudojamos tiek asmeniniams, tiek verslo tikslams pasiekti. Kiekvieno produkto puslapyje galite rasti daugiau naudingos informacijos apie jo savybes: matmenis, surinkimą, panaudojimą, galimybes. 

Be to, patys galite pasirinkti patogiausią pristatymo ir atsiskaitymo būdą, jeigu perkate Renginiopartneris.lt parduotuvėje – internetu!

Kur galima panaudoti surenkamus stelažus?

Surenkami stelažai arba modulinės, sudedamos lentynos gali būti naudojamos labai įvairiose srityse:

  • Garaže;
  • Sandėlyje;
  • Archyve;
  • Rūsyje;
  • Pagalbinėse patalpose;
  • Daugybėje kitų erdvių ir sričių.

Dėl to, kad galite rinktis iš skirtingų matmenų modelių, o taip pat ir jungti juos tarpusavyje arba keisti lentynų proporcijas, surenkami stelažai puikiai tiks ir įvairių proporcijų bei dydžių patalpose. Tiek dideliame sandėlyje, tiek kuklesnėje erdvėje pavyks surinkti tokią konstrukciją, kuri leistų efektyviai ir organizuotai laikyti daiktus. 

Surenkamų stelažų privalumai

Galime išskirti tikrai daugybę surenkamų stelažų privalumų, tačiau keletas iš jų visada išsiskiria iš konteksto bei atkreipia daugiausiai dėmesio. 

Visų pirma – nors stelažai/lentynos ir yra surenkami, norint juos surinkti nereikia nei per daug pastangų, nei papildomų įrankių ar įgūdžių. Paprastai procesas užima vos ~5 minutes. 

Antras didelis privalumas yra galimybė reguliuoti visą konstrukciją pagal asmeninius arba specifinius organizacijos poreikius. Pavyzdžiui, galite vietoje vieno didelio stelažo surinkti du mažesnius bei keisti lentynų aukščius/proporcijas nuo apačios į viršų.

Būtent Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami surenkami stelažai išsiskiria ir puikiu kainos – kokybės santykiu. Cinkuoto plieno konstrukcija yra tvirta, o ant vienos lentynos, priklausomai nuo modelio, galima laikyti tarp 150 ir net 300kg svorio.

Surenkami stelažai pigiau

Domina sudedamos lentynos arba surenkami stelažai pigiau? Tada esate kaip tik ten, kur reikia!

Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje lengvai rasite ne vieną stelažą ar stelažų rinkinį, parduodamą su akcija. Taikomos nuolaidos leidžia sutaupyti nuo kelių iki keliasdešimties procentų, lyginant su pradine kaina. Ieškokite ženklo „akcija“ ir nepraleiskite progos pirkti geriausia kaina!

Surenkami stelažai kaina

Surenkamų stelažų kainos gali būti labai įvairios. Dažniausiai kainai įtaką daro stelažo dydis bei maksimalus atlaikomas svoris.

Be to, perkant stelažų rinkinį/komplektą, kai kada galima net sutaupyti, kadangi patrauklesne kaina gausite dar daugiau vertės ir naudos.