Stelažai garažui

Skaityti daugiau

Garaže niekada netrūksta veiksmo ir veiklos. Čia naudojame įrankius bei atliekame įvairius darbus. Tačiau nepriklausomai nuo to ar garažas yra namuose, ar tai – profesionali paslaugų teikimo vieta, didelis kiekis įrankių ir reikmenų neturėtų tapti kliūtimi ir našta. Jeigu įrankiai, laidai ar priemonės mėtosi ant grindų, kyla didesnė rizika susižeisti arba sugadinti savo inventorių. 

Metaliniai stelažai garažui – problemos sprendimas patrauklia kaina. Metaliniai, įvairių matmenų stelažai gali atlaikyti iki 1,5t svorį per visas lentynas, tad čia lengvai sutalpinsite ir automobilių dalis, ir daug sveriančius įrankius ir ne tik. Metaliniai stelažai – patvarūs, patikimi bei tikrai nebrangūs. 

Įsigykite jau dabar!                                                               

Kodėl vertą įsigyti stelažus garažui?

Stelažas leis saugiai, patogiai ir organizuotai laikyti norimus daiktus, įrankius bei reikmenis garaže. Mūsų stelažai garažui PRO, EXPERT ir MASTER gali būti jungiami tarpusavyje, todėl galite įsigyti tiek erdvės daiktų laikymui, kiek reikia.

Laikydami daiktus stelažuose apsaugosite juos nuo drėgmės ant žemės, be reikalo neišpurvinsite bei taip pat nekliūsite už laidų ar kitų reikmenų, besimėtančių ant grindų. Tai – sąlyginai nebrangi investicija, turinti didžiulę naudą. 

Stelažų garaže privalumai

Mūsų siūlomi cinkuoto plieno garažams skirti stelažai pasižymi šiais privalumais:

  • Patraukli kaina;
  • Didelis asortimentas, galite rasti skirtingų matmenų ir skirtingą apkrovą pakelti galintys stelažai;
  • Stelažų montavimas – nesudėtingas. Jį galima atlikti per kelias minutes, be papildomų įrankių ar žinių;
  • Iš vieno stelažo – lentynos, esant poreikiui galite sukonstruoti du mažesnius stelažus;
  •       Galite patys reguliuoti lentynų aukštį.

Visus kitus privalumus rasite produkto puslapyje, informacinėje lentelėje. 

Stelažai garažui internetu

Internetu pirkti garažui skirtus stelažus yra paprasta ir apsimoka. Iš kokybiško metalo pagamintas rėmas bei tvirtos MDF plokštės lentynos sprendžia visus daiktų laikymo galvosūkius. Na, o perkant internetu nebūtina rūpintis sudėtingu pervežimu, kadangi galite užsisakyti ir pristatymą į namus arba nurodytu adresu.

Stelažai garažui pigiau

Stelažai garažui gali būti parduodami ir su akcija. Ieškokite būtent „akcija“ ženklu pažymėtų prekių kataloge ir jas įsigykite pigiau!