Bordo staltiesės

Skaityti daugiau

Šiais laikais siūlomos įvairių medžiagų, pavyzdžiui, tefloninės, ir įvairių formų, pavyzdžiui, apvalios, staltiesės. Tinkamos spalvos ir formos staltiesė yra, be abejo, vienas iš svarbiausių elementų restoranams, šventėms ar renginiams. Be to, itin modernios staltiesės yra impregnuotos (atsparios dėmėms). Ieškote tam tikros spalvos, pavyzdžiui, bordo, staltiesės? Apžiūrėkite mūsų elektroninės parduotuvės asortimentą itin gera kaina!

Bordo staltiesės internetu

Pas mus siūlomos įvairūs ir kokybiški gaminiai, tad jeigu jus domina prabangios, šventinės, banketinės ar lauko staltiesės, įsigykite jas iš elektroninės parduotuvės www.renginiopartneris.lt internetu jau dabar. Mūsų siūlomos staltiesės:

Yra įvairių spalvų (pavyzdžiui, bordo staltiesės), formų (pavyzdžiui, apvalios) ir dydžių;
Pasiūtos naudojant aukščiausią siuvimo technologiją, todėl neturi sujungimo siūlių;
Pagamintos iš tvirtos ir kokybiškos medžiagos;
Turi OEKO-TEX® sertifikatus.

Kodėl verta rinktis RenginioPartneris.lt elektroninę parduotuvę? Mes jau 6 -ti metai vykdome savo veiklą, tad puikiai išmanome klientų poreikius. Mūsų profesionali komanda jums visada gali patarti ir padėti, o kokybės užtikrinimui gausite 24 mėnesių kokybės garantiją.

Bordo staltiesės apvaliam stalui

Mūsų siūlomos staltiesės yra ne tik pigios, bet ir dviejų formų: tinkančios apvaliam stalui ir tinkančios stačiakampiam stalui. Taip pat jos yra skirtingų spalvų, o pasirinkti tinkamą spalvą taip pat labai svarbu. Patartina rinktis tokią staltiesės spalvą, kuri derėtų prie interjero atspalvių.

Stalų takeliai gali būti puiki alternatyva staltiesei, jeigu stalas yra nedidelis. Kitas svarbus atributas, dedamas ant stalo - servetėlės. Dažnai žmonės renkasi tokios pačios spalvos servetėles kaip staltiesė. Beje, pas mus galite įsigyti ir skirtingų spalvų medžiagines servetėles.

Staltiesių kainos

Kalbant bendrai, staltiesių kaina priklauso nuo dydžio, medžiagos (pavyzdžiui, su teflonu), gamintojo ir kitų savybių (pavyzdžui, atsparumas dėmėms). Žinoma, kainas gali paveikti ir akcija, kuri dažna mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Mūsų prekių atsiėmimo punktas yra Vilniuje, tačiau siunčiame prekes į visus Lietuvos miestus, pavyzdžiui, Kaunas, Klaipėda ar Šiauliai. Gyvenate Kaune ar kitame mieste? Mes pasirūpinsime greitu ir saugiu siuntimu. Įvairių spalvų stačiakampės ir apvalios staltiesės internetu - jau pas mus.