Pakabinami šildytuvai

Skaityti daugiau

Pakabinami šildytuvai arba šildančios lempos – tai unikalus, praktiškas ir labai efektyvus sprendimas, galintis suteikti komforto jūsų lauko ar vidaus erdvėms. Namų terasoje, pavėsinėje, keliaujant bei stovyklaujant ar net restorano lauko terasoje Heatum pakabinami šildytuvai Verse bei Aura galės apšildyti iki 18 kvadratinių metrų ploto erdvę. Šie oro šildytuvai net ir pačią žvarbiausią dieną leis jausti komfortą jums, jūsų svečiams ar klientams!

Kodėl verta rinktis pakabinamą šildytuvą?

Pakabinamas šildytuvas paprastai pasirenkamas dėl vietos arba estetikos. Jeigu turite nedidelę arba apvalios formos erdvę, kurioje reikia daugiau komforto, viršuje pakabintas Heatum infraraudonųjų spindulių šildytuvas Verse arba Aura tinkamai suteiks šilumos. 

Šie šildytuvai gali būti kabinami ir didelėse erdvėse. Tokiu atveju svarbu įsigyti daugiau negu vieną vienetą, kad galėtumėte juos paskirstyti po patalpą taip, kad šiluma jaustųsi visose vietose. Iki net 2kW šildomoji galia patenkina ne tik privačių namų, tačiau ir restoranų ar viešbučių poreikius.

Iš estetinės pusės taip pat turime daug privalumų. Heatum pakabinamas šviestuvas neužima jokios erdvės ant grindų ar sienos. Aura arba Verse elektrinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas gali būti tvirtinamas prie lubų arba kitos atramos su komplekte esančiais tvirtinimo elementais. Tai – paprasta ir patogu!

Kaip išsirinkti kokybišką pakabinamą šildytuvą?

Rekomenduojame rinktis Heatum pakabinamus šildytuvus. Šie oro šildytuvai iš konkurentų išsiskiria savo surinkimo kokybe, efektyvumu bei estetinėmis savybėmis.

Kadangi yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, šildančios lempos tarnauja labai ilgą laiką. Turėdamos IP44 arba IP34 sertifikatą jos tinka ir naudojimui lauke, kadangi yra atsparios vandens purslams iš visų pusių. Tai yra svarbu, jeigu šildytuvą kabinsite lauke, kur drėgmė – neišvengiama.

Taip pat rinkitės tokius šildytuvus, kurie turi reguliavimo galimybes. Tik su tokios funkcijos pagalba galėsite reguliuoti šildymo intensyvumą, atsižvelgdami į aplinkos sąlygas. Reguliavimas leidžia sumažinti bereikalingas išlaidas, kai pakanka silpnesnio šildymo ir neapriboja galios, kai šildytis norisi intensyviau.

Pakabinami elektriniai šildytuvai pigiau

Ne vienas Heatum elektrinis šildytuvas mūsų elektroninėje parduotuvėje būna parduodamas pigiau – su akcija. Iš karto pamatysite, kurių produktų kaina yra sumažinta bei juos įsigysite sutaupydami nuo kelių iki keliasdešimties procentų, lyginant su pradine kaina.

Akcijos ir nuolaidos suteikia progą pirkti geriausiai vertinamus pakabinamus Heatum šildytuvus geriausiomis įmanomomis sąlygomis. 

Pakabinami oro šildytuvai internetu

Perkant pakabinamą šildytuvą internetu, jūs galite pasinaudoti šiais privalumais:

  • Iš karto matysite visą, gausų produktų asortimentą;
  • Galėsite patogiai palyginti skirtingų šildytuvų technines savybes;
  • Kai tik kils klausimų, juos galėsite užduoti mūsų komandai tiesioginio susirašinėjimo būdu;
  • Pasirinksite patogiausią būdą apmokėti užsakymą bei pristatymą;
  • Niekada nestovėsite eilėse.