Lemputės eglutei

Skaityti daugiau

Šventiniu laikotarpiu puoselėjame namus, jų aplinką, siekiame sukurti šventišką ir jaukią atmosferą. Vienas svarbiausių akcentų – kalėdinė eglutė, kurią dekoruojame įsigytais ar rankų gamybos žaisliukais, taip pat – lempučių girliandomis.

Kodėl verta įsigyti LED lemputes eglutei?

Internetinėje parduotuvėje turime platų LED girliandų pasirinkimą, kuris leidžia išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančią eglutės girliandą: galite rinktis iš skirtingų dizainų, ilgių ir kitų savybių. Girliandos lauko eglei – puikus pasirinkimas ieškantiems girliandos, kuri yra atspari šalčio - karščio poveikiui, drėgmei ir lietui. Su šiomis LED lemputėmis galėsite dekoruoti ne tik lauko eglę, bet ir pastato fasadą ar puošti parkus, miesto erdves.

LED lemputės ant eglutės turi plačias panaudojimo galimybes ne tik šventiniu laikotarpiu bet ir po jo. Jas galėsite panaudoti namų/restorano dekorui, terasoje, sodyboje ar šventės metu.

Kokybiškos eglutės LED lemputės

Kalėdinių LED lempučių gamybai pasirinktos kokybiškos ir aukščiausius standartus atitinkančios medžiagos. Eglutės lemputės pagamintos iš plastiko ir pasižymi didesniu atsparumu dūžiams, įbrėžimams nei stikliniai burbulai. Svarbu paminėti, jog LED girliandos užtikrina ekonomišką elektros energijos suvartojimą, todėl nereikės baimintis dėl padidėjusių elektros energijos sąskaitų.

Lauko girliandos eglutei internetu

Lauko girliandos puikus pasirinkimas, nes pirkdami girliandą gaunate ir puikią dekoraciją bei apšvietimo šaltinį. Šios LED girliandos eglutei pritaikytos naudoti tiek lauke, tiek viduje, todėl yra populiarus pasirinkimas viešbučiuose, restoranuose, miestų erdvėse, teminiuose parkuose bei privačių asmenų sodybose ir terasose. Įsigydami renginiopartneris.lt internetinėje parduotuvėje būsite garantuoti, jog rasite kokybišką ir Jūsų poreikius atitinkančią produkciją.

Eglutės lempučių kaina

Kaip jau minėjome, LED lempučių girliandos pasižymi mažomis elektros energijos sąnaudomis, didesniu patvarumu, efektyvumu ir ilgesniu tarnavimo laiku. Gamybai naudojamos mūsų ir partnerių atrinktos kokybiškos medžiagos, dėl šios priežasties girliandos pasižymi ilgaamžiškumu.

Lempučių girliandos kaina priklauso nuo pasirinkto modelio, ilgio, ar galima naudoti viduje, ar girliandos jungiasi tarpusavyje, tačiau, kad ir kurį variantą pasirinksite, garantuojame puikų kokybės ir kainos santykį!