LED lauko girliandos

Skaityti daugiau

Ar dairotės kokybiškos lauko LED girliandos namams ar lauko erdvėms? Apžiūrėkite mūsų elektroninės parduotuvės RenginioPartneris.lt lempučių girliandų kategorija - mūsų siūlomos universalios lauko LED girliandos tinka tiek naudojimui viduje, tiek lauke. O svarbiausia, kad pas mus šias lempučių girliandas galite įsigyti tikrai puikia kaina!

Radote patinkančią prekę? Nieko nelaukite ir įsigykite ją jau dabar, nes asortimentas gali kisti. Tokios prekės kaip LED lauko girliandos yra greitai išperkamo šventiniu laikotarpiu, todėl sekite naujienas.

Jauki aplinka jūsų kieme

Visi norime sukurti malonią ir jaukią aplinką savo kieme, į kurią būtų smagu sugrįžti. Vienas iš būdų tai padaryti - įsigyti įvairius apšvietimui skirtus gaminius, tokius kaip lauko žibintai ar lauko girliandos. Beje, pastarosios gali būti naudojamos ne tik kaip apšvietimo šaltinis (savotiški šviestuvai), bet ir šventinio laikotarpio dekoracija terasoje, balkone ar kieme. Be naudojimo lauke, lempučių girliandos gali būti pritaikomos ir vidaus erdvėse, pavyzdžiui, Kalėdų eglutės puošimui arba restoranų, kavinių, viešbučių atmosferos kūrimui. Šios girliandos yra plačiai naudojamos ir įvairiose šventėse, tokiose kaip vestuvės, krikštynos ir gimtadieniai.

Reikia paminėti, kad lempučių girliandos skiriasi viena nuo kitos savo forma ir ne tik - turbūt šiais laikais vienos iš populiariausių girliandų yra varvekliai ir burbulai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti skirtingų formų universalias LED girliandas laukui, o kad jų pajungimas būtų dar paprastesnis, siūlome reikalingus priedus (prailginimo laidus, dimerius, maitinimo blokus).

Lempučių girliandų rūšys

Tikriausiai nerasime namų, kuriuose nebūtų lempučių girliandų - jos yra būtinas atributas didžiausių žiemos švenčių laikotarpiu tiek namuose, tiek parduotuvėse. Būtent šiuo laikotarpiu parduotuvių vitrinos pasipuošia įvairių atspalvių lemputėmis. Lempučių girliandos gali būti skirstomos pagal savo savybes, pavyzdžiui:

Skirtos vidaus naudojimui. Tokios rūšies girliandos nėra atsparios lietui ir sniegui, todėl jų nereikėtų kabinti lauke;
Skirtos lauko naudojimui. Šios rūšies girliandos yra atsparios lietui ir sniegui, todėl drąsiai gali būti naudojamos lauke. Lauko naudojimui skirtas girliandas paprastai galima naudoti ir viduje, todėl jos dar vadinamos universaliomis.

Kitas skirstymo būdas gali būti pagal formas ar šviesos spalvą, pavyzdžiui:

Baltos šviesos lemputės. Savo ruožtu balta gali būti skirstoma į šiltai baltą arba šaltai baltą. Šiais laikais tai labai populiarus pasirinkimas, o mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių šiltai baltų girliandų;
Klasikinės geltonos šviesos lemputės. Tokios šviesos lemputės yra universalus pasirinkimas tiek parduotuvėse, tiek restoranuose ir kavinėse;
Nuotaikingos įvairių spalvų šviesos lemputės. Iš tikrųjų, šios lempučių girliandos neskleidžia spalvotos šviesos - pati girlianda yra pagaminta iš spalvotų medžiagų, kas sukuria įvairių vaivorykštės atspalvių šviesos gamą.

Renkantis lempučių girliandas, būtina atkreipti dėmesį ne tik į girliandos rūši ir šviesos spalvą, bet ir girliandos ilgį. Beje, paklausiausios yra ganėtinai ilgos girliandos.

LED lauko girliandų kaina

Kaip ir visų kitų gaminių kaina, lempučių girliandų kaina priklauso nuo keletos veiksnių. Jos gali varijuoti priklausomai nuo ilgio, rūšies, gamintojo ir kokybės. Lempučių girliandas galima įsigyti pigiau, kuomet joms taikoma akcija ar išpardavimas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje lempučių girliandas galite filtruoti pagal kainą, todėl lengvai rasite sau tinkamą gaminį.

Visos mūsų prekės, taip pat ir LED lauko girliandos, parduodamos internetu. Nesvarbu, kokiame mieste esate, siuntų tarnybos DPD ir Omniva pasirūpins saugiu ir greitu pristatymu tiesiai į namus visoje Lietuvoje. Jeigu prekė turime sandėlyje, pristatymas įprastai trunka 1 - 2 darbo dienas. Nenorite laukti ir gyvenate sostinėje? Atsiimkite jas patys mūsų atsiėmimo punkte adresu Visorių g. 20, Vilnius!

LED lauko girliandos internetu renginiopartneris.lt el. parduotuvėje

Klientų atsiliepimai rodo, kad mūsų elektroninėje parduotuvėje pirkti verta, nes pas mus:

Puikus kainos ir kokybės santykis. Beje, visiems gaminiams taikoma net 24 mėn. garantija;
Dažnos akcijos ir nuolaidos. Perkant didesnius kiekius, pritaikysime akciją;
Platus prekių asortimentas. Bendradarbiaujame su 28 tiekėjais iš viso pasaulio, todėl galime pasigirti gaminių įvairove;
Profesionalus aptarnavimas. Mes visada patarsime dėl tinkamos prekė, o kadangi savo veiklą vykdome jau 6 - ti metai, išmanome visus siūlomo asortimento niuansus.

Kuo išskirtinės mūsų LED lempučių girliandos? Šis klausimas gali kilti ne vienam pirkėjui, todėl pateikiame mūsų siūlomų lempučių girliandų privalumus:

Universalumas. Šios girliandos tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke;
Patikimumas. Kiekviena girlianda yra patikrinama. Beje, šios profesionalios lempučių girliandos turi CE, ROHS, IP44 sertifikatus.
Tinkamas ilgis. Mūsų parduodamų girliandų ilgis yra 10m arba 5m, o tam tikrų modelių girliandas galima jungti tarpusavyje!
Šviesos diodo (LED) naudojimas. Šis šviesos diodas iš karto elektros energiją paverčia i šviesą. LED šviestuvai ir lemputės yra plačiai naudojamos, nes pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu šalčiui ir karščiui, ekologiškumu, elektros energijos taupymu, žema elektros energijos įtampa. LED apšvietimui nereikia įsikrovimo laikotarpio, tokios lemputės pradeda šviesti iš karto. Be to, jos nespinduliuoja UV.