Pastatomos lentynos

Skaityti daugiau

Jeigu galvojate apie patogų daiktų laikymo sprendimą namams arba verslui, tikriausiai didžiausia dilema gali tapti pasirinkimas tarp pakabinamų ir pastatomų lentynų. Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje jūs rasite platų pastatomų lentynų iš cinkuoto plieno rėmų, asortimentą.

Modelių PRO, EXPERT ir MASTER modulinės pastatomos lentynos turi daug privalumų prieš pakabinamas bei kitus sandėliavimo, daiktų laikymo sprendimus. Jeigu jus domina kokybiškos, tačiau santykinai pigios lentynos, užsukote ten, kur reikia!

Čia, patogiai ir greitai internetu galite sau ar savo verslui pirkti pastatomas lentynas, tinkančias labai įvairiems poreikiams. 

Pastatomų lentynų privalumai ir trūkumai

Palyginkime, kuo lentynos (pastatomos) yra pranašesnės už kitus daiktų laikymo sprendimus. Šiuo atveju palyginkime su pakabinamomis lentynomis.

Pastatomos lentynos - stelažai PRO, MASTER ir EXPERT turi reguliuojamo aukščio lentynas. Patį stelažą/lentyną sudaro 4-5individualios lentynėlės, kurių aukščius galite keisti pagal savo poreikį. Su pakabinama konstrukcija tokio lankstumo neturėsite.

Be to, MASTER, PRO ir EXPERT lentyna (pastatoma) gali būti surenkama be įrankių, per kelias minutes. Pakabinama lentyna turi būti pritvirtinama, o tai visam laikui keičia patalpos estetiką bei reikalauja darbo.

Galiausiai MASTER, EXPERT ir PRO pastatomos bei tvirtos lentynos gali būti per kelias minutes demontuojamos ir išnešamos. Pakabinamos lentynos lieka ten, kur ir jas pastatėte. 

Vieninteliu trūkumu galima pažymėti tai, kad sudedamos lentynos užima grindų plotą. Tačiau pakabinamos okupuoja horizontalią ir vertikalią erdvę, o palįsti po jomis taip pat nebus patogu.

Kokias pastatomas lentynas pasirinkti?

Mūsų asortimente galite rinktis tarp PRO, EXPERT ir MASTER pastatomų lentynų. Rekomenduojame pasirinkimą daryti pagal laisvą erdvę, kurią turite ir įvertinę svorio, kuris gali atsidurti ant individualios lentynos, dydį.

Pavyzdžiui, jeigu ant lentynų dėsite tik lengvus daiktus, galite rinktis EXPERT modelius, kurie ant lentynos atlaiko iki 150 kg. Tačiau, jeigu pastatomos lentynos turės atlaikyti metalinius įrankius, daug trąšų ar kitų reikmenų, rinkitės PRO arba MASTER modelius. 

Pastatomos lentynos internetu

Internetu įsigysite pastatomas lentynas patraukliomis sąlygomis. Užsakymai nuo 100 eurų pristatomi nemokamai, o visos lentynos gauna garantiją. 

Prekių puslapiuose rasite visą informaciją apie prekę, tad sužinosite ne tik tai, kokia yra lentynos kaina, tačiau ir jos matmenis bei kitas savybes.

Pastatomos lentynos pigiau

Aktualu namų, garažo, archyvo ar sandėlių pastatomos pramoninės lentynos patraukliausia kaina? Jas galite nusipirkti pigiau, jeigu vyksta akcija. Pamatę akcijos ženklelį galėsite būti užtikrinti, jog gaunate geriausią pasiūlymą.