Lentynų sistemos

Skaityti daugiau

Surenkamos lentynų sistemos PRO, MASTER ir EXPERT – patogūs bei praktiški sprendimai daiktų, inventoriaus, įrankių bei reikmenų sandėliavimui ir laikymui. Pasirinkus tinkamą lentynų sistemą galima iš karto išspręsti bet kokią su sandėliavimu susijusią problemą bei padaryti savo verslo procesus efektyvesniais.

Perkant internetu jūs galėsite:

  • Rasti gausų skirtingų lentynų sistemų asortimentą;
  • Pasinaudoti geriausiais kainos pasiūlymais;
  • Gauti garantiją kiekvienai lentynai ir sistemai;
  • Pirkti lentynas sau patogiu metu bei niekada nelauksite eilėse.

Tad ko dar laukti? Jau dabar išspręskite visus galvosūkius ir klausimus su tvirtomis PRO, MASTER ar EXPERT cinkuoto plieno rėmų lentynų sistemomis.

Kokios yra lentynų sistemos?

Lentynų sistema – tai iš kelių lentynų sudarytas junginys. Mūsų modulinės lentynos gali būti jungiamos į didesnes bei daugiau daiktų talpinančias sistemines konstrukcijas. 

Lentynų sistemos įprastai sudaromos iš 2-5 vienetų to paties modelio stelažų. Nors ir atskirai pastatytos tvirtos lentynos PRO, MASTER ar EXPERT gali būti vadinamos sistema, tačiau jas galėsite jungti tarpusavyje, formuodami ilgas eiles arba užpildydami kampus.

Kaip žinoti kokios lentynų sistemos reikia?

Tinkamiausią lentynų sistemą pasirinksite įvertinę savo erdvės dydį ir išplanavimą. Paprastos ar pramoninės lentynos turėtų efektyviai išnaudoti plotą, tačiau neužgrūsti patalpos ar ją paversti nepraeinama.

Dėl to pastatomos lentynos tinka labiau nei įprasta, tvirtinama sieninė lentyna, kadangi ją galite šiek tiek judinti, o taip pat ir reguliuoti individualių lentynų aukštį visame stelaže. Pigios, žemos kokybės sistemos tokių privalumų neturi.

Taip pat įvertinkite ir maksimalų svorį, kurį galėtumėte laikyti ant atskirų lentynų. Nuo to priklausys, kuris modelis iš mūsų asortimento jums geriausiai tinka. 

Lentynų sistemos akcija

Jeigu domina patraukliausia lentynos sistemų kaina, ieškokite ženklu „akcija“ pažymėtų prekių. Joms taikoma nuolaida nuo kelių iki keliasdešimties procentų ir pažymėtas sistemas galėsite įsigyti gerokai pigiau nei įprastai.

Lentynų sistemos internetu

Nusprendę pirkti internetu, klientai gali patys palyginti prekes, rasti daug naudingos informacijos pačiuose sistemų puslapiuose, o taip pat ir pasirinkti jiems patogiausią apmokėjimo bei pristatymo metodą