Archyviniai stelažai

Skaityti daugiau

Archyvo patalpose kaupiami dokumentai ir bylos gali būti svarbios ne tik dėl inspekcijų ar tarnybų reikalavimų, tačiau ir dėl efektyvesnio vidinių verslo procesų organizavimo. Visada žinodami, kur yra kokie dokumentai su praeities duomenimis, organizacijų nariai gali efektyviau priimti sprendimus bei išvengti pasikartojančių klaidų. Tačiau tam, kad pavyktų dokumentus ir bylas sandėliuoti efektyviai, reikalingi patogūs stelažai. Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami biuro stelažai puikiai pasitarnaus ir kaip archyviniai. Į jų lentynas tiek horizontaliai, tiek vertikaliai galėsite sudėti nebenaudojamus dokumentus, dėžes, aplankus ar kito formato bylas.

Kur naudojami archyviniai stelažai?

Archyviniai stelažai iš tiesų yra tie patys biuro stelažai, tik naudojami archyvavimo tikslais, pastatomi archyvo patalpose. Įprastai archyvus turi ne tik privačios organizacijos, tačiau ir viešojo sektoriaus – biudžetinės įstaigos. Tai taip pat naudinga ir asmeniniame versle, kadangi per laiką susikaupusių dokumentų skaičius gali tapti našta, o jų kaupimas tik skaitmeninėje erdvėje ne visad atitinka poreikius.

EXPERT, PRO arba MASTER serijos archyviniai – biuro stelažai išspręs kone visus dokumentų ir bylų sandėliavimo galvosūkius. 

Archyvinių stelažų privalumai ir trūkumai

Archyviniai stelažai PRO, MASTER ir EXPERT turi ne vieną privalumą. Visų jų konstrukcijos yra itin tvirtos. Jūs galite pasirinkti skirtingo aukščio stelažus bei patys konfigūruoti lentynų aukščius, tad galėsite keisti konstrukciją taip, kaip norite. 

Gavę stelažą vienoje pakuotėje jūs iš jos galėsite be jokių papildomų įrankių surinkti stelažą ar jų rinkinį. Ypač aktualu žinoti ir tai, kad bendras rėmas gali būti panaudotas vienam dideliam stelažui arba dviem mažesniems sukonstruoti, kad sprendimas labiausiai atitiktų jūsų poreikius.

Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi stelažai taip pat išsiskiria ir puikiu kainos ir kokybės santykiu. Juos pirkti apsimoka, jeigu norite turėti tvirtas lentynas už ganėtinai nebrangią kainą. 

Archyviniai stelažai akcija

Ieškokite stelažų kataloge, pažymėtų simboliu „akcija“. Taip paženklintiems stelažams ar jų komplektams taikomos nuo kelių iki keliasdešimties procentų siekiančios nuolaidos ir juos pirkti apsimoka dar labiau, ypač, jeigu reikalingas didesnis jų kiekis. 

Archyviniai stelažai internetu

Perkant lentynas – stelažus archyvui internetu, galite pasinaudoti šiais privalumais:

  • Daug skirtingos konfigūracijos ir tipo stelažų;
  • Patrauklios kainos ir ne viena akcija, kuri leis įsigyti stelažus pigiau;
  • Platus apmokėjimo ir pristatymo būdų pasirinkimas;
  • Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100EUR.