Elektrinės girliandos

Skaityti daugiau

Kur gali būti panaudotos elektrinės girliandos? 

Elektrinės girliandos – tai dekoro elementas, galintis tarnauti tiek dėl grožio, tiek siekiant į norimą erdvę įnešti daugiau šviesos. Vienas populiariausių panaudojimo būdų – elektrinės girliandos lauko puošimui bei apšvietimui. Jos gali būti kabinamos ne tik prieš didžiąsias metų šventes, Kalėdas bei Naujuosius metus, bet ir per tokias progas kaip vestuves, krikštynas ar gimtadienius. Elektrinės lauko girliandos gali atstoti įprastus lauko šviestuvus, todėl kai kurie žmonės jas naudoja visuomet. Tiesa, verta paminėti, jog jei elektrinė girlianda yra pritaikyta lauko dekoravimui, negalvokite, kad jos negalite naudoti namų viduje. Drąsiai jomis puoškite kambarių sienas, lubas ar net Kalėdų eglutę. 

Kokias lauko elektrines girliandas pasirinkti? 

Jei jums reikalinga būtent elektrinė lauko girlianda, tuomet įsitikinkite, jog ji būtų atspari oro sąlygoms – lietui, sniegui ar šalčiui. Tai nurodo IP atsparumo klasė – kuo ji aukštesnė, tuo produktas bus geriau apsaugotas lauke (rinkitės ne mažiau nei IP 44). Taip pat, elektrinės LED girliandos gali būti sudarytos iš pačių įvairiausių formų lempučių, todėl, norint išsirinkti sau geriausią, rekomenduojama ją derinti prie interjero ar eksterjero. Turėkite omenyje, jog profesionalios namų ir lauko elektrinės girliandos pasižymi aukščiausia kokybe bei ilgaamžiškumu. 

Elektrinės girliandos pigiau 

Jei domina lauko elektros girliandos arba LED elektros lemputės pigiau, Renginiopartneris.lt yra puiki vieta jas įsigyti. Čia neretai yra taikomos įvairios akcijos bei ypatingi pasiūlymai, padėsiantys klientams sutaupyti. 

Elektrinės girliandos internetu

Pirkti Renginiopartneris.lt – labai paprasta ir greita. Tiesiog įsidėkite sau patinkančią elektrinę girliandą į krepšelį, pasirinkite patogiausią atsiskaitymo bei pristatymo būdą, ir laukite, kol prekė pasieks jus. Įprastai visus produktus, esančius sandėlyje, pristatome vos per 1-2 darbo dienas!