Sandėlio stelažai

Skaityti daugiau

Sandėliavimas svarbus labai įvairiame spektre veiklų. Tačiau tam, kad jis vyktų sklandžiai, efektyviai ir organizuotai, reikalingas ir organizuotas bei patogus daiktų, atsargų ar reikmenų laikymas. Nepriklausomai nuo to, kokią įrangą, techniką ar reikmenis planuojate sandėliuoti, mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys stelažai sandėliui puikiai išpildys poreikius bei lūkesčius.

Serijų PRO, MASTER ir EXPERT stelažai iš cinkuoto plieno gali būti net padalinami į du mažesnius stelažus, o montuojant patys galite keisti lentynų dydį pagal savo poreikį. Renginiopartneris.lt rasite daug skirtingų matmenų stelažų ir net jų komplektus, tad bus nesunku rasti tinkamiausią stelažą, kurį galite pirkti

Kaip išsirinkti kokybiškus sandėlio stelažus?

Kokybiški sandėliavimo stelažai turėtų pasižymėti šiomis savybėmis: 

  • Rėmo tvirtumas;
  • Paprastas surinkimas;
  • Didelis atlaikomas svoris;
  • Reguliavimo ir pritaikymo galimybės;
  • Draugiška kaina.

Mūsų siūlomi PRO, MASTER ir EXPERT stelažai turėtų atitikti visas šias kategorijas. Iš cinkuoto plieno pagaminti stelažai sandėliavimui gali atlaikyti iki 1,5t per visą konstrukciją arba iki 300kg ant vienos lentynos. Surinkimui užtruksite vos kelias minutes. Tam nereikės papildomų įrankių ar žinių. Patrauklia kaina parduodami stelažai taip pat turi daug reguliavimo galimybių bei gali būti jungiami tarpusavyje, formuojant bendras, dideles sandėliavimo lentynas. 

Sandėlio stelažų panaudojimas

Sandėlio stelažai gali būti naudojami labai įvairiems daiktams ir objektams laikyti, sandėliuoti. Kadangi galite patys keisti lentynų aukštį, nesunku jas pritaikyti įrankiams, darbo įrangai, talpoms ar tūriams laikyti ir ne tik.

Stelažai sandėliui puikiai tarnauja ir kaip lentynos rūsiui, garažui, restoranams, kavinėms, biuro archyvams ir ne tik. Tad jeigu jums reikalingos rūsio lentynos arba sandėliavimo sprendimas verslo patalpoms – užsukote kaip tik ten, kur reikia!

Sandėlio stelažai pigiau internetu

Bene geriausia kaina kokybiškus PRO, MASTER ar EXPERT sandėlio stelažus įsigysite internetu. Jūsų patogumui veikia prekių rikiavimo įrankis, kuris leis rikiuoti prekes kataloge nuo mažiausios iki didžiausios kainos ar atvirkščiai.

Be to, pirkdami stelažų komplektą galite net sutaupyti, kadangi dideliame pakete esanti vertė paprastai būna didesnė. Taip pat siūlome nemokamą pristatymą užsakymams nuo 100EUR.

Sandėlio stelažai akcija

Jeigu norite sandėlio stelažus pirkti pigiau nei įprastai, ieškokite specialaus ženklo „akcija“ prekių kataloge. Juo paženklinti stelažai kainuoja nuo kelių iki keliasdešimties procentų mažiau.